Wpis z mikrobloga

@realbs: bo Dybala przychodził jako nasz przyszły mega gwiazdor, do tego plotki o ofertach za ponad 100MLN od Realós i robienie z niego top gracza. Dał nam też raz na jakiś czas przebłyski które podtrzymywały płomyk nadziei. A Berna jest typowym, #!$%@? włoskim talentem na siłę, który ani przez chwilę nie grał dobrze xD
Ale ten mem już nie jest aktualny bo okres ochronny Pawełka dobiegl końca i nikt się raczej
  • Odpowiedz
A Berna jest typowym, #!$%@? włoskim talentem na siłę, który ani przez chwilę nie grał dobrze xD


@zonkkk: Oj nie zgodzę się. To był świetny piłkarz w Fiorentinie i mój wymarzony transfer. Liczę że się jeszcze odbuduje.

okres ochronny Pawełka dobiegl końca


I całe szczęście, ale pozwól mi go gnębić spokojnie, bo jak to robiłem przez ostatnie dwa lata to mnie tylko wyzywali na tym portalu. Chce teraz na legalu go
  • Odpowiedz
@zonkkk: Gra dramatycznie, ale skoro nikt go nie kupił w lato to nie widzę powodów żeby na niego nie stawiać. Tym bardziej, że Berna > Frabotta o każdej porze dnia.
  • Odpowiedz
@Filip3k91: Bo patrząc na pomysł Pirlo z wahadłami, czyt. Chiesa/Kulusevski to znacznie lepiej na tę pozycję pasuje Bernardeschi. Imo w zimę zostawić i dać mu ten jeszcze jeden sezon dograć do końca. Jak formy nie ustabilizuje to pożegnać.
  • Odpowiedz