Wpis z mikrobloga

@stormkiss: ziomek nie dowalaj im kumam ps5 wygrywa jak narazie ale bez spiny każdy kupi taka konsole jaka będzie chciał i czy to będzie Xbox czy PS5 mam nadzieje ze mu posłuży jak należy
  • Odpowiedz
@roofi27: TYGODNIAMI debile #!$%@? tag PS5 jak to SeriesX jest NAJMOCNIEJSZY i w ogole, och, ach, niech sie Sony chowa, bo zniknie z planety ziemia jak MS odpali dziala, bo 9tf vs 10tf to bedzie pogrom

Wiec teraz pozwol mi moc wbijac zasluzona szpile w ich napompowane baloniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ironlelele: gamepass do którego weszło EA Play, chyba najgorsza subskrypcja jaka istnieje i którą można kupić za 80 zł na rok na PS4/5 xD to znaczy fajnie, że jest, ale bawi mnie jakby ten argument miał być jakimś "killerem" jak go niejednokrotnie tutaj przedstawiali
  • Odpowiedz
  • 2
@stormkiss XD wypominanie komuś #!$%@? tagu, kiedy sam jesteś największym źródłem spamu i fejków na temat nowych konsol (przypominam misiek jak próbowałeś wciskać kit o braku gameplayów z nowego Xboxa, chociaż były już na oficjalnym kanale na YT i konsola była już testowana przez dziennikarzy) to po trochu cringe, hipokryzja i bek z zaskoczenia ! usuń konto ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz