Wpis z mikrobloga

Mam pytania odnośnie smartwatcha Samsung Galaxy Active 2 jaki chciałbym sprawić sobie pod nadchodzącą choinkę. Czy warto dopłacać do wersji LTE? Z racji, że sklepy są pozamykane zastanawiam się nad wersją koperty. Faktycznie bardzo mała jest 40mm? Mam ultracienkie nadgarstki o obwodzie 16cm, nie będę w wersji 44m wyglądał jak seby z Dieslem na łapie? Jakieś opinie Mireczków?

Czy może olać Samsunga i zastanowić się nad czymś innym? Raczej chodzi mi o gadżet, a nie konkretnie sportowe funkcje, bardziej zależy mi na odbieraniu rozmów, powiadomień, monitorowaniu życia i może płaceniu (wiem, że w tej opcji samsung odpada).



#zegarki #samsung #smartwatch
  • 10
@musztym: Wiem, ale warto dopłacać do tej opcji? W sumie wydaje się to być mądre, co by ciągle nie taszczyć ze sobą smartfona gdy ma się zegarek na ręku.
Szkoda, że pozamykane sklepy bo bym przymierzył tego 44mm ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ziomekz: jak będziesz korzystał to warto, jak nie będziesz to mniej warto, bo kto wie kiedy może się to przydać. Pytanie czy w ogóle masz możliwość korzystania z tego
@FHA96: @musztym: No właśnie nie, mam w Playu. I z tego co czytam to nie wiadomo kiedy wprowadzą esim.
Wydaje mi się to całkiem sensowne rozwiązanie. Pewnie w niedalekiej przyszłości powinni to wprowadzić. Ale do tego momentu to będę mógł już wymienić zegarek
@ziomekz i nosisz telefon przy sobie czy nie? W jakich warunkach chciałbyś prowadzić rozmowy przez zegarek? Czy posiadasz słuchawki bezprzewodowe?
@ziomekz rozmowy przez Galaxy Watch są jakościowo ok, ale tylko w pomieszczeniu bo rozmowa z uniesioną dłonią jest mało komfortowa, no chyba że masz słuchawki. Musisz też wiedzieć, że jak włączysz mu LTE, to bateria starczy zaledwie na kilka godzin. Ja mam też chudy nadgarstek, a korzystam z Oppo Watcha w wersji 46mm.
@FHA96: Nie mam wyjścia i noszę. A rozmowy chciałbym przeprowadzać w terenie. Robię na budowach więc duży telefon w kieszeni często jest niepraktyczny. Zimą przeszkadza mi na przykład odkładanie sprzętu, ściąganie rękawiczki, obsługa telefonu - i kolejność odwrotna do włożenia tel do kieszeni. Uznałem, że smartwatch na łapie byłby bardziej komfortowy. Słuchawek nie posiadam, ale rozmowa z uniesioną ręką byłaby git.

Myślałem, że nie ma różnicy czy telefon jest sparowany bluetooth
@ziomekz tak, komfortowo. Musiałbyś przełączać w zegarku tryb sieci z LTE na 2G, bo inaczej 6-7 godzin i miałbyś całkowicie rozładowany. Niestety, ale moduł GSM bardzo obciąża baterie. Przeczytaj sobie komentarze w tym wątku.