Wpis z mikrobloga

@CreativePL: i ty i ona jak jakieś zjeby xD

Ona bardziej, ale ty też nieogar xD

@BDLK_IMPRTR przeciez ewidentnie widac ze OP musial sie znizyc do jej poziomu zeby zrozumiala to co pisze...rynsztokowy jezyk kobiet ostatnio mnie przeraza...w ogole "typie" z ust kobiety - i juz wiesz z kim masz doczynienia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@magnat32: op zaczął żałośnie, potem było tylko taplanie się w błocie razem, a na koniec ściana tekstu, żeby udowodnić swoją rację xD
Ogarnięty facet nie zaczyna w taki sposób i nie marnuje czasu na rozmowę z idiotką która bez mrugnięcia okiem pluje mu w pysk xD
  • Odpowiedz
@BDLK_IMPRTR nie chce mi sie nikogo oceniac, kto zaczal zalosnie a kto odpowiedzial jeszcze bradziej zalosnie, no ale chyba mi nie powiesz, ze "typiara" byla zrownowazona, odpisuja takie wysrywy na poczatku rozmowy, moze juz chcial gownoburze znia rozkrecic nie wnikam , ale kuzwa znajdzcie tego narzeczonego i zrobcie mu przysluge i uswiadomcie go, ze robi blad
  • Odpowiedz
wszędzie czyli w dupie. #!$%@?ć spermiarskie akcje i zagadywać obce osoby na ulicy?


@ziomekbezpoziomek: Jak wychodzisz z taką mentalnością to nie wychodź w ogóle. Niczym spermiarskim nie jest jak zagadasz do jakiejś dziewczyny czy to w pubie czy to na domówce. Nie musisz od razu umawiać się na ruchanie czy komplementować jej po prostu zagadać o pierdołę, czy dobre piwo jak pije jakieś nietypowe czy nawiązać do danej sytuacji.

NIe zawsze będzie okazja to wiadome, i wiadomym jest że nie jest to łatwe. Innym to przychodzi bardziej naturalnie innym nie, niewątpliwym jest też stres z tym związany. Ale nadal to są normalne zachowania. To ludzie z tagu #przegryw swoje niepowodzenia tłumaczą sobie że nowomową i utwierdzają się w przekonaniach wzajemnie nakręcając i to jest #!$%@? i
  • Odpowiedz
@CreativePL z tym że na takim portalu randkowym cel obecności jest raczej jasny (pomijam Twoja historię bo jakaś jebnięta typiara). myślę że trochę łatwiej się mówi o takim poznawaniu ludzi gdy nie jest się w każdym jednym przypadku odtrącanym. próbuje właśnie z portalami ale tam też prawie zero odpowiedzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@magnat32: typ skoczył na główkę w błoto i się dziwi, że się cały #!$%@?ł. W życiu bym tak nie zagadał choćby laska była super ogarnięta, a tu jak już się okazało że jest #!$%@? to typ zamiast olać wchodzi w dyskusję.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@CreativePL: jak dasz rade namierzyć ostrzeż jej niebieskiego, a może zarobisz flaszke.

@77023: ja kiedyś próbowałem ostrzec jednego typa to mnie zablokował xd kukoldów nie warto ostrzegać tylko trzeba im ruchać dziewczyny aż sami się ockną
  • Odpowiedz