Wpis z mikrobloga

Czołem mirasy, mam problem ze sprzedajacym na Allegro.

Kupiłem nowy ekran do iPhone X. Przyszedł, zamontowałem, śmiga.
Po tygodniu - dotyk sporadycznie szaleje, sam się klika, nie można wprowadzić kodu by odblokować urządzenie.
Wysłałem na gwarancje - mówią, że wszystko w porządku i odsyłają. Byłem w szoku bo widziałem co się z nim działo, ale mówię dobra, zaufam specjalistom.
Przyszło, założyłem, działa. Jedne dzień. Dotyk znowu szaleje i sam klika, zablokowało iPhone na kilka godzin Xd.

Odesłałem ponownie. Sprzedający twierdzi, że dotyk jest sprawny mimo przesłanego ode mnie video na którym widać co się dzieje. Allegro nie poczuwa się do pomocy bo "NIE MOŻE PODWAŻAĆ SŁOWA GWARANTA". Dodatkowo sprzedający podczas pierwszego odesłania produktu przekroczył 14 dni na odpowiedź na reklamacje i winien uznać z automatu roszczenie klienta za zasadne. Jednak z tego sobie też nic nie robi i cynicznie dalej twierdzi, że jest sprawny.

Co robić miraski w tej sytuacji? U kogo kręcić małysza?

#allegro #oszukujo #problem
deeezboy - Czołem mirasy, mam problem ze sprzedajacym na Allegro.

Kupiłem nowy ekr...

źródło: comment_1605903344l7eyqMT5vXvuJzn11tG15Y.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@deeezboy jakie miałeś roszczenie w tej reklamacji? Czy zaznaczyłeś że to ma być rękojmia? Poza tym jeśli odrzucają to allegro nie może nic zrobić, zostaje ci sąd, rzecznik nic nie daje.
  • Odpowiedz
@deeezboy: Podobną historie z butami pamietam chyba nawet z wykopu. Sprzedawca odrzucał reklamację, więc facet poszedł do rzeczoznawcy, zapłacił 100 pln za ekspertyzę. Z tym papierkiem złożył reklamację z informacją, że następnie skieruje sprawę do sądu. Dostał zwrot kasy za buty i rzeczoznawcę. Ogólnie zauważyłem, że jak masz ekspertyzę odośnie towaru to nikt nie ma odwagi ją podważać, bo nie chcą kosztów sądowych.
  • Odpowiedz