Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak to jest możliwe, żeby żyć z samego socjalu w Polsce i żyć dobrze? Taki mój radny we wsi #polskab jeździ sobie jaguarem.
Według oświadczenia majątkowego nie ma żadnych innych dochodów oprócz socjalu i diety radnego. Ma 5 osobową rodzinę. I oczywiście należy do jedynej słusznej partii

Poniżej wrzucam screeny jego oświadczenia majątkowego

Pepu323 - Powiedzcie mi jak to jest możliwe, żeby żyć z samego socjalu w Polsce i żyć...

źródło: comment_1605894468U6X151d4eR52YQPP0Kk0Ml.jpg

Pobierz
  • 16
@defoxe: @Pepu323: obstawiałbym, że na wschodzie Polski ciężko o stałą robotę i w efekcie pewnie robi na czarno tam gdzie złapie się fuchy. Bo sama wartość domu jest trochę wpisana z dupy. Za dużo. Obstawiałbym, że jest to ojcowizna i sam podbił w oświadczeniu jego wartość. Wbrew pozorom jak ktoś ma swoje mieszkanie czy dom, to jet łatwiej dążyć do innych rzeczy.
@Pepu323: ale on nie jest jedyny. Większość zeznań majątkowych tak wygląda.
I to jest tragedia... Natomiast w moim mieście prezydent ma całkiem ładne dochody w swoim zeznaniu i to jest argument, że jest dobrym gospodarzem. A nie buractwo siłą od pługa oderwane które majątek na żonę wpisuje przy rozdzielności majątkowej, byle tylko wykazać jaki to on biedak. ¯\_(ツ)_/¯