Wpis z mikrobloga

@xorm199: sama prawda i nawet prawidlowo literki wymienia

Asexual: A broad spectrum of sexual orientations generally characterized by feeling varying degrees of sexual attraction or a desires for partnered sexuality. Asexuality is distinct from celibacy, which is the deliberate abstention from sexual activity, despite sexual desire. Some asexual people do have sex and do experience varying levels of sexual attraction. There are many diverse ways of being asexual. A person who
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
bo najczesciej zaczepi was jakis zjebus ktory "reprezentuje" pierwsze 4 litery i bedzie sie sadzic ze wy nie jestescie.

@farara: Z perspektywy osoby aseksualnej: zdarza się, ale jest też wiele osób (myślę, że nawet większość), która nawet nie wpadnie na to, żeby myśleć w taki sposób. W każdej grupie znajdują się oszołomy i kiedyś mnie to w jakiś sposób naprawdę bolało, bo przykro było być mniejszością odtrącaną przez grupę osób z
Ostatnio moda na wykopie na podniecanie sie jakimś gównem z Twittera, pisane przez jakieś gówno konta nie zweryfikowane. Julka to, Julka tamto. To wszystko wygląda jak jakiś fejk lub troll. Ktoś nie może być tak głupi. Lub po prostu jestem za stary i nie nadążam.