Wpis z mikrobloga

Krótka piłka w sprawie wyboru konsoli- proszę o argumenty za zakupem konsoli #xboxseriesx lub #ps5 dla gracza który:
-nigdy nie gra w gry na premierę (jeśli kupuje jakieś hity to z reguły wtedy gdy kosztują już 100zł)
-gra raczej w dwa/trzy większe tytuły w ciągu roku, często bardziej w jakieś apexy albo inne gry multi
- gra raczej max kilka godzin w tygodniu, ma też switcha i PS4

#ps4 #xbox
  • 10
@Suplement_Diety: W takim wypadku xbox. Kupisz już teraz i nie musisz się przejmować o dostępność. Jedyny minus, to taki, że jeżeli chcesz grać online w darmowe gry przez neta, musisz i tak kupić abonament.
Exclusivy jak będą jakieś fajne ograsz sobie i na PS4, pewnie jeszcze z rok minimum gry będą wychodziły na obie generacje.
@Suplement_Diety: Jak masz ps4 to wiesz z czym to się je, jakie ps ma exy, wiec pewnie sam sobie możesz odpowiedzieć czy chcesz kontynuować taką formę grania jak dotychczas. Ja jestem niedzielnym graczem podobnie jak Ty i kupiłem Xboxa ze względu na game passa - dzięki temu niskim kosztem mogę sobie popróbować różnego typu gierek - tak by się po prostu odstresować po pracy. W ten sposób wkręciłem się w forze
@Suplement_Diety nie słuchaj ludzi gadających o ps5, oni by ci je polecili nawet jakbyś zapytał czy kupić lodówkę Boscha czy Samsunga
Na Xboxie masz GamePassa, więc łatwo zgarniesz wspomniane hity - na kwartał pojawia się jakiś większy hit pokroju RDR2 czy GTA V, dodatkowo jest też dużo gier pokroju Dishonored 2, Arkhamów (te przynajmniej były, nie pamiętam czy nadal są, bo już odinstalowałem je dawno)
Multiki owszem, jak ktoś wspomniał te darmowe