Wpis z mikrobloga

Haha Chrupki #!$%@? :--DDD Zorganizowaliśmy kilka, także będą w paczkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to skończyły nam się chwilowo zwykłe, więc część paczek wypełniamy zastępczo kartonem ()
Przy okazji ogłoszenie parafialne:

( ) kwaśne żelki konfidenty radioaktywne nie wyszły radioaktywne w tym rzucie. Zęby trochę skrzypią, także moc jest na 4/5. Na radioaktywne będzie trzeba jeszcze poczekać, minimum tydzień

( ) Weszliśmy w fazę Black Weeks: https://sklep.gusto.pl/pl/c/Black-Weeks-%E2%AC%9B/29 generalnie zapomniałem podnieść cen 2 tygodnie temu, jak to podobno robią inne sklepy, więc stać mnie tylko na -20% ( ͡ ͜ʖ ͡)

( ) Żelki arbuzowe gotowe, czekają na spakowane. Ostatnia szansa na zapisanie się na powiadomienie. Nie będę mówił, jak długa jest kolejka, ale na 99% to, co mamy zrobione rozejdzie się szybko XD

( ) Nowa seria żelków light będzie gotowa na przyszły tydzień. Będą zmiany! Tym razem wracamy do żelatyny wieprzowej (sprawdzimy, czy wpływa to na konsystencję). Będzie bardziej truskawkowo. Te żelki mają smak truskawkowy dzięki sproszkowanej truskawce! Dodatkowo barwnik zwany koszenilą zamienimy na inny. Koszenila ma działanie alergiczne. Nie jest jedyna. Już jakiś czas temu rozpoczęliśmy prace nad wymianą aromatów/barwników, wokół których istnieją kontrowersje. Nie jest to zadanie proste. Zawsze jest coś kosztem czegoś. Zastępcze barwniki nie zawsze pozwalają uzyskać ładny kolor. Mieliśmy zwrot testowych żelkowych, bo wyglądały na nieświeże. A one po prostu miały "lepsze" barwniki. Zwróćcie uwagę, że wiele firm sprzedaje żelki w opakowaniach z okienkami. Jest to spoko strategia, bo można nadrobić mniej wyraziste kolory ładnie zadrukowanym opakowaniem.

Na ten moment to tyle. Żelkom! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gusto
ecco - Haha Chrupki #!$%@? :--DDD Zorganizowaliśmy kilka, także będą w paczkach ( ͡° ...

źródło: comment_1605813728g2CmxUl4CKLRAEGVSHhkq3.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Jednorybek: czyli że co, żelki mają za mało rdzeni, tak? za mała ramu, tak? chipset za słaby? ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie no, zawsze wybierałem modernizacje kompa przed innymi wydatkami, więc doskonale Cię rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz