Wpis z mikrobloga

W końcu to podatnik będzie musiał sponsorować darmowe podpaski dla Julek via iPhone, czy skrobankę anonsierek z roksy peel.


@polaczyna: po zorientowaniu na "gospodarkę" zgaduję że głosowałeś na konfederację? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo coś mi się wydaje że koszt utrzymywania przy życiu niepełnosprawnego człowieka jest ciut większy niż skrobanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
podatnik będzie musiał sponsorować darmowe podpaski dla Julek via iPhone, czy skrobankę anonsierek z roksy peel.


@polaczyna: no tak będziesz im sponsorowal prezerwatywy, a to już krok od tego, żeby geje mogli się legalnie walić w dupy i potem jeszcze wprowadzą sponsorowanie prezerwatyw dla gejów, ale tylko z podatków zbieranych od prawaków katolików
Pomijając słuszność tego typu rozwiązań - mniej zapłacisz za aborcję niż na 500+ i utrzymanie niechcianego dziecka


@Urajah: Ale ja nie chcę płacić ani za 500+, ani za aborcję.
W końcu to podatnik będzie musiał sponsorować darmowe podpaski dla Julek via iPhone, czy skrobankę anonsierek z roksy peel.


@polaczyna: Po pierwsze służba zdrowia jest finansowana ze składek w większości. Po drugie to, ze nie ma darmowych podpasek np. w szkole to skandal. Nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu kobiet nie stac na środki higieniczne.