Wpis z mikrobloga

Mircy mam taki problem, na sąsiedniej działce rosną wysokie drzewa, są dość spróchniałe i nachylone na mój dom. Od tamtej strony mam też przyłącze elektryczne napowietrzne. Czy orientuje się ktoś jak pozbyć się tych drzew? (wiem że wyciąć). Dodam że tak naprawdę nie wiadomo kto jest właścicielem tej działki, niby właścicielem córka gościa, który tam mieszkał i już nie żyje, ale ona jest niepełnosprawna i nie bardzo można się z nią dogadać. W gminie braki w papierach itd.
#budownictwo #prawobudowlane #remontujzwykopem i trochę #elektryka
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
@BozenaMal w gminie twierdzą że nie mogą wydać zezwolenia bo tam chyba nie było sprawy spadkowej po śmierci rodziców tej niby właścicielki i dopóki żyje spadkobierca też nie wiele mogą zrobić
  • Odpowiedz
  • 0
@Irranus będę próbował
@niemily myślałem o tym ale część na której rosną drzewa jest na działce budowlanej która należy do kogoś innego, a część rolna która jest za działką budowlaną należy kogoś innego, a dzierżawi ją jeszcze ktoś inny i pytania będą, i znając życie donosy też będą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Irranus: do której elektrowni? Skąd ma wiedzieć z której idzie do opa zasilanie?

@danielson161: dzwoń do właściciela infrastruktury czyli najlepiej na pogotowie energetyczne i powiedz jak sprawa wygląda zakładając zgłoszenie podejrzenia możliwości uszkodzenia linii energetycznej.
  • Odpowiedz
  • 0
@soadfan będę próbował ale przy moim szczęściu to PGE mi powie żebym wymienił przyłącze na ziemne, tym bardziej że mam słup na mojej dzialce. Zresztą i tak to planuje tylko to nie rozwiąże mojego problemu
  • Odpowiedz
w gminie twierdzą że nie mogą wydać zezwolenia bo tam chyba nie było sprawy spadkowej po śmierci rodziców tej niby właścicielki i dopóki żyje spadkobierca też nie wiele mogą zrobić


@danielson161: czyli nie chce im się dupy ruszyć. U moich teściów dosyć podobna sytuacja była i udało im się w urzędzie załatwić. Najpierw najlepiej listownie do właściciela lub władającego działką z podaniem realnego terminu. Jak nic nie da złożyć podanie
  • Odpowiedz