Wpis z mikrobloga

@xvlk: ale jakim cudem ? ja serio nie jestem noobem co gra jak gowno, nawet jak przegrywam to przewaznie staty i tak mam na plusie, nie jestem ekspertem od doty ale #!$%@? no xD
@Lucyna_98: Wszystkiego rzecz jasna nie wymienię xD Mam kumpla który ma jakieś 1200 MMR i powiem szczerze, że jakiejś olbrzymiej przepaści nie widzę, to tak na pocieszenie ;)

Z takich bardziej ogólnych rad to odradzałbym pickowanie Rikiego w tym MMR. Niewidzalność niby spoko ale tak jak tutaj linia nie poszła za dobrze, a Riki zwyczajnie po słabej liniii ma problem z pozbieraniem się. Jeżeli poważnie chcesz się wspinać to lepiej właśnie
@DiscoKhan: Dzieki wielkie, ogolnie to rikim calkiem przyjemnie mi się gra, najlepiej czuje sie grajac Spectre, LC, Svenem.

Nie musisz mieć ciągle 3 tp na slocie, jeden tp scroll w zupełności wystarcza. Chociaż z dwojga złego to jednak lepiej w tą stronę.


Fakt, tak będę robić

Co do samego liniowania to lepiej wcześniej skończyć buty i mały item do statów, na agi to będzie Wraith Band. Zwyczajnie jeżeli ty to zrobisz
@Lucyna_98: Do Legionki Skywrath. W zasadzie każdy duel będzie wygrany. Przy czym szepnij kumplowi, że jak gra supportem to niech maksuje W a nie Q, bo i tak nie będzie mieć many na spam Q a obrażenia z W są zwyczajnie lepsze i w dodatku jest do tego jest slow. Ale przede wszystkim chodzi o to, że zachowywać ulta na duele.

Sven w sumie z większością supportów daje radę i nie
@DiscoKhan: dobra to przetestuje teraz jakies combo z ziomkiem i zobaczymy co z tego wyjdzie moze troche drgnie ten MMR, swoja droga kiedys bylo 300 mmr a zasadniczo styl gry nie wiele mi sie zmienil.

ogolnie to w legionce daze zeby miec armleta, shadow blada i MKB i travel buty, ale jak juz mam armleta to pierwsze duele wchodza dosyc latwo.