Wpis z mikrobloga

#trojka

Wiecie co jest dziwne? To, że nadal słucham tej "Trójki" przez cholernie małe "t". 96 MHz. Z rana, przy kawie. Dlaczego zapytacie? Ano dlatego, że nie kruszą mnie osoby, jaką jest np. "Ciechan", który pomylił ostatnio dwa kultowe filmy tj. "Nie lubię poniedziałku" i "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" w swojej wypowiedzi cytując jakiś tam fragment dialogu. Oczywiście po telefonie słuchacza, który wytknął błąd, prowadzący przeprosił za błąd na antenie.
Kruszy mnie jednak fakt, że tak właśnie jest. Że do prowadzenia mocnych audycji zatrudnia się jełopów, którzy ogarniają jedynie te swoje noski w okularach. "To jest nasza plastelina i ch*j wam do naszej plasteliny"! ; )

W ciągu dnia gitary są, perkusja i bas jest. Czego trzeba więcej?
Wszystkiego trzeba więcej! Profesjonalizmu! Zapału! Pasji! (prócz Kydryniaka, zawsze wkurzał i wkurzać będzie)

PS. Chciałbym słuchać przedpremierowych audycji w #radio357, ale logistycznie nie da rady. Pracuję do późna i ni-ch*ja nie zjadę na czas. A z odsłuchu to nie to samo.

Dlaczego nadal słucham tej małej trójki?
Bo mam nadzieję : )


  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@packa_: to jest właśnie ta magia radia, ma być na żywo, tworzą ją osobowości radiowe, które potrafią zrobić klimat. Trochę podsł#!$%@? trójki na roboczym radiu kiedy akurat mi odbiera i teraz tego brakuje. Został jakiś taki cień dawnych czasów. A co ciekawe próbuje nowego świata i tam niestety też nie lepiej... Co rusz trafiam na jakąś amatorszczyznę albo zadęcie rodem z jakiejś eski.
Polecam program 2. Spokój, profeska, brak reklam :-)
@packa_: Rano to każdy normalny człowiek śpi. ;)
Natomiast wieczorne i (późno)nocne audycje, to mnie się podobają. Ktoś mógłby tylko potrząsnąć Kodymem i przypomnieć mu, że trójka to nie jest rozgłośnia studencka. Dziwne, że ktoś tak poważnie "zamieszany" w jeden z ciekawszych zespołów lat '80-'90 zamienia jedynie miejscami pozycje w swojej stałej playliście, albo klika po niej bez ładu i składu.