Wpis z mikrobloga

@phoropter: Moje notatki sprzed 2 lat

Laryngolog
Chrapanie: Kliknika snu, Przegroda nosowa, Migdałki,
Podniebienie:
Nowowiejska klinika snu
MSWiA
Szaserow
Przy szpitalu brodnowskim

Kajetany migdałków klinika, 36,6 laserowe nożyce migdały, laser droższy od fal radiowych, Cellon zalecany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@phoropter: właśnie operacje przegrody też robią, z plastyka albo bez (oczywiście bez taniej), mam trochę krzywy ten nos więc chyba robiłbym z plastyka bo wyprostowanie przegrody nie gwarantuje wyprostowania nosa
@Wygryw_z_wyboru: Ja mam prosty nosaczek. Ale od dziecka praktycznie oddycham ustami rodzice jezdzili do laryngologa bo za cicho mowie a lekarz ze taka moja uroda xD spie z otwartymi ustami i zeby mi sie wysuszaja i chyba to szkodliwe. Nie chce miec takiej szyi od oddychania ustami jak to znajduje w google grafika. A teraz jeszcze te maseczki to w ogole kiepsko sie oddycha :/
@phoropter: Ja również nie polecam MSWiA. Choć jestem stałym pacjentem na innym oddziale to laryngologii tam nie polecam.

Miałem tam robioną kilka lat temu przegrodę i nie wspominam tego dobrze. Po zabiegu kilka dni walczyłem z gorączką i zaczynał mi się robić stan zapalny, a lekarze totalnie mnie olewali. Jak się wszystko wygoiło w sumie przez jakiś czas rzeczywiście było lepiej, choć mi strasznie śluzówka przesychała. Natomiast teraz 3-4 lata po