Wpis z mikrobloga

@Bounty: to ja jeszcze dodam, że pompowana na wypoku "gwiazda" szurfederacji nawet nie kryje się z tym, że uważa swoich wyborców za debili do których trzeba z prostackim przekazem i chochołami ( ͡º ͜ʖ͡º)

My robimy te badania, te grupy fokusowe, śledzimy, jaki przekaz trafia do wyborców. Wiemy, co mówić, żeby wyborcy nas słuchali. Korzystamy z danych, to jest podejście naukowe. I w sposób naukowy wyszło
bardzo proszę, Konfederacja nie chce państwa wyznaniowego i zgadza się na oddawanie cezarowi co do cezara należy


@bartolomis: konfederacja chce żeby cezar miał prawa egzekwować prawa boskie więc jak najbardziej nie jest za oddawaniem cezarowi co do cezara należy. On chce oddać cezarowi to co jest boskie, dlatego jest za zakazem aborcji, za intronizacją chrystusa na króla polski, sojuszem państwa z kościołem oraz zakazem małżeństw homoseksualnych. Regulacja tych rzeczy nie należy
aborcja jest zła nie tylko z religijnego punktu widzenia


@bartolomis: właściwie to jest zła tylko z tego punktu widzenia. Wklejenie 10 memów nie spowoduje że nagle będziesz miał merytorycznie rację. Tak samo jak nie sprawi tego odnoszenie się do jednego z kilku przykładów sojuszu kościoła z państwem, a potem ogłaszasz wielkie zwycięstwo w dyskusji.

w UK mówią "Boże chroń królową" czy to znaczy, że są państwem wyznaniowym?


@bartolomis: bardzo ładny
źródło: comment_1605705185Pzd3V2fOZVOgYO1Sh1Sqa2.jpg
@TurboDynamo: Prawo francuskie (ustawa Veil-Pelletier), niemieckie (paragraf 218), włoskie (ustawa nr 194) czy amerykańskie (wyrok Sądu Najwyższego w sprawie Roe vs. Wade) stwierdza wyraźnie, że płód jest istotą ludzką, jednak w pewnym okresie jego życie zostaje wyjęte spod ochrony prawnej państwa. Nie zmienia to faktu, że skoro jest człowiekiem to zabicie go jest złe q.e.d.
źródło: comment_1605705332QozLiOjtjovp1YROhbI7Vt.jpg
Prawo francuskie (ustawa Veil-Pelletier), niemieckie (paragraf 218), włoskie (ustawa nr 194) czy amerykańskie (wyrok Sądu Najwyższego w sprawie Roe vs. Wade) stwierdza wyraźnie, że płód jest istotą ludzką, jednak w pewnym okresie jego życie zostaje wyjęte spod ochrony prawnej państwa. Nie zmienia to faktu, że skoro jest człowiekiem to zabicie go jest złe q.e.d.


@bartolomis: to co napisałeś to jest bioetyczne kryterium genetyczne człowieczeństwa.
Zgodnie z tym argumentem każda komórka z
źródło: comment_1605706992sB5oEWUKm3dolcpx51nJjt.jpg
@bartolomis: ma pan do zaoferowania tylko obrazki(które powielam aby pokazać absurd tego trollowania i brak wartości), nie odpowiedział pan na moje merytoryczne argumenty. Stąd to ostatnie ad personam.

Pozdrawiam i proszę więcej nie kłamać: Konfederacja jest zamordystyczną partią która chce wprowadzić prawo wyznaniowe, a więc jest za nadaniem cezarowi boskich praw.

Przegrał pan dyskusję. Do widzenia.
źródło: comment_1605707785Vu1YzwPdZZIq9OfTnACJW8.jpg
@TurboDynamo: proszę nie kłamać, że rozważał pan zmianę zdania, pokazałem pozareligijny argument przeciw aborcji tym samym wykazując, że nie ma pan racji a pan jak ten gołąb nasrał na szachownicę i odleciał przekonany o wygranej ¯\_(ツ)_/¯
@TurboDynamo: intronizacja miała miejsce w 2016 a Konfederacja powstała w 2019 więc strzeliłeś sobie w stopę mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
"Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, i znaleźlibyśmy się w swego rodzaju orwellowskiej rzeczywistości, twierdząc, nawet w imię wolności, że tak nie jest. Nie można zmieniać znaczenia słów, zwłaszcza tych, które zaakceptowano w referendum" Ryszard Piotrowski - prawnik ( ͡°
pompowana na wypoku "gwiazda" szurfederacji nawet nie kryje się z tym, że uważa swoich wyborców za debili


@TheBedThatEats: najlepsze jest to, że kuce przyklaskują takiej narracji, bo zgadzają się z memcenem, że do debili (w zamyśle - tamtych, innych niż ja) trzeba mówić prostym językiem pełnym emocji, podczas gdy sami są przez swojego guru traktowani jak debile xD
intronizacja miała miejsce w 2016 a Konfederacja powstała w 2019 więc strzeliłeś sobie w stopę mireczku ( ͡°


@bartolomis: wlasnie ty strzeliles w stope bo sa dowody z 2016 ze obecny zarzad konfederacju byl za tym.

Małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny


@bartolomis: tylko w kontekscie religijnym

znaleźlibyśmy się w swego rodzaju orwellowskiej rzeczywistości


@bartolomis: orwellowska rzeczywistosc to rzeczywistosc krytykujaca rzady partii podobnych do konfederacji, poniewaz Orwell byl
@bartolomis: caly czas oskarżasz mnie o swoje wlasne metody trollowania. Nie masz zadnych argumentow i zamiast sie dokształcic to wrzucasz memy bo myslisz ze jak wrzucisz mema, nasrasz na szachownice i uciekniesz to wygrales. Nie.

Takze prosze wiecej nie klamac. Konfederacja to jest szurska partia ktora chce wprowadzic w polsce kato szariat a wiec chce dac cazarowi to co boskie.
@bartolomis: rozjechalem Pana jak walec :) prosze mnie wiecej nie wolac i powstrzymać się od dalszych kłamstw.

Konfederacja to jest szurska partia ktora chce wprowadzic w polsce kato szariat a wiec chce dac cazarowi to co boskie.