Wpis z mikrobloga

#friznagieldzie #gielda
Mirki otwieram tag na którym będę wprowadzał moje przemyślenia i newsy związane z wejściem na giełdę Friza. Ja wyczuwam tu duży potencjał do generowania dużych zysków, friz to chłopak który troche wyprzedza obecne trendy w PL
  • 21
  • Odpowiedz
  • 2
@KrZyChU_6464 cel to wystrzelenie się w akcje przed oficjalnym info o która spółkę chodzi ;) moim zdaniem jeśli będzie informacja oficjalna to może być już za późno na wysoko zwrot z inwestycji, bynajmniej nie w krótkim terminie
  • Odpowiedz
  • 0
@baltor2004 nie do każdej spółki mi blisko, chodzi o to że spółki gamingowe potrafię wyczuć czy jest to dobra spółka, ocenić jej potencjał itd. Generalnie jest to prostsze niż analiza spółki surowcowej czy bankowej.
  • Odpowiedz
@karolzzr: Tak przeczytalem ten art z wywiadu ktory podales w poprzednim temacie, i tak sobie mysle ze moze beda probowali ugadac sie z bitevilem. Oni (ten dzieciak) cale te wejscie na gielde obgadywali z Mentzenem, ktory byl mocno zapatrzony na btc i crowfunding w Estonii. Chyba mieli slabe zaplecze merytoryczne ze odpuscili wlasny debiut i teraz chca sie z kims dogadac. Bitevil z INC chca zrobic krypto crowfunding na gry w
  • Odpowiedz