Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, chciałabym prosić was o radę. Planuję kupić niebieskiemu z okazji urodzin #headset problem jednak w tym, że po prostu się nie znam () Chciałabym, by posiadały złącze USB, miały dobry jakościowo mikrofon, były wytrzymałe (głównie chodzi o nauszniki, oglądałam recenzje w których pokazane jest jak po niedługim czasie użytkowania zaczęła wychodzić pianka lub pękała ta ekoskóra) i wygodne, dobrze jakby mieściły się w granicach 200zł. Może sami posiadacie słuchawki, które śmiało możecie polecić?

#sluchawki #sluchawkinauszy #gry

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb41f0ab34ca7000a1a815b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: to dość ryzykowne. Faceci lubią chyba wybierać takie rzeczy samodzielnie. Nie spodoba mu się, rzuci w kąt i będzie przypał. Ogólnie ja to nie lubię niespodzianek. To żałosne ze się coś kupuje w ciemno. Mi różowa kupiła kilka rzeczy i z jednych byłem zadowolony bardziej, z innych mniej a jeszcze innych wcale. Hmmm ale może jakiś miras ci coś poradzi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @Blueweb ma trochę racji. Choć może akurat się wstrzelisz i będzie się cieszył. Weź na przykład obadaj jakie ma peryferia przy swoim kompie. Tzn. jakich firm ma klawiaturę i myszkę. Może akurat lubi Logitech czy Razera i już będzie jakiś punkt zaczepienia. Chodzi tez o to, ze jak ma na przykład klawe i mychę Logi a mu kupisz słuchawki Razera czy Steelseries to wtedy może być mały zgrzyt
  • Odpowiedz