Wpis z mikrobloga

No więc zebralo się ponad 200 plusów pod moim wpisem

https://www.wykop.pl/wpis/53610807/milf-mam-sprawdzony-sposob-na-wyrywanie-takich-mil/190163977/#comment-190163977

więc opiszę teraz jak zdobywam regularnie milfy. Czyli zadbane fit kobiety w wieku 28-52 lat Młodsze mnie nie interesują narazie bo są nie ułożone jeszcze i roszczeniowe. Sam mam 28 lat.

Mam fejkowe konto na fb ale z moimi zdjęciami z silownii i pisze do owych kobiet z propozycją masażu zamiennego (jestem doświadczonym masażysta z ponad 5 lat praktyki w wielu technikach masazu). Czyli w praktyce ja wykonań jej 1 godzinę masażu (klasyczny.szwedzki.deep tissue.relaksacyjny.sensual.cakwgo ciala)do wyboru przez nią.
A następnie ona wykonana dla mnie 1 godzinę relaksacyjnego masażu. Nie ważne że nie ma doświadczenia bo ja ją tego nauczę na naszych wielokrotnych spotkaniach więc zdobędzie nowy skill I relaks dla ciała.
Ja oczywiście zapewniam cały sprzet to jest stół.oleje.reczniki. i moge dojechać do niej lub w hotelu. A w przyszłości jak ja poznam to u mnie.

Na 100 wysłanych zapytań mam około 2-4 obiecujące milfetki a finalnie jest około 2. Więc teoretycznie mało ale też pisze prosto z mostu bo nie chcę mi się zapoznawać i tracić czas na długie czaty.
Zazwyczaj dochodzi do internal massage na 2-3 spotkaniu i jest poprzedzony oczywiście relaksacyjnym masażem całego ciała.

Oczywiście pomaga mi moją opalona naturalnie przez cały rok atletyczna sylwetka. Którą mam na zdjęciu profilowym na fb ale bez twarzy. Więc jest trochę tajemniczości dla nich.
nie ma nic za darmo więc trzeba trochę wysilku i moja sylwetka przyciąga uwagę dzięki ponad 3 lat ciężkiego treningu na silownii.
Obecnie nie zapoznaje nowych milfow bo mam jedną od ponad 1.5 roku.

#milf
  • 2