Wpis z mikrobloga

Oczywiście po słabych meczach, gdy idziemy do wywiadów bywa różnie - mówił Jerzy Brzęczek pytany o zachowanie Lewandowskiego po meczu z Włochami. - My wszyscy byliśmy rozczarowani tym, co działo się na boisku, nie tylko Robert. To zachowanie było jednak niefortunne, tym bardziej że jest kapitanem drużyny. Mogę to zrozumieć, patrząc na przebieg tego spotkania. Z drugiej strony Roberta nie było na dwóch pierwszych treningach, czyli na 50 proc. zajęć, które mamy na zgrupowaniu - starał się odpowiadać gwieździe Bayernu Brzęczek. - Rozmawiałem o tym z Robertem. Wyjaśniliśmy sobie te kwestie. Ten temat jest dla mnie zamknięty


#mecz #pilkanozna #kanalsportowy #humorobrazkowy #heheszki #reprezentacja
ekjrwhrkjew - > Oczywiście po słabych meczach, gdy idziemy do wywiadów bywa różnie - ...

źródło: comment_1605631929piMjarIRdtmUCvzGtqpeeV.jpg

Pobierz
  • 8
@simirgone: no właśnie to jest najgorsze, bo ja rozumiem ,że można być lepszym, gorszym trenerem bardziej doświadczony, mniej doświadczonym, każdy polski trener przyjąłby taką ofertę. Rozumiem ,że kadra może gorzej grać cokolwiek, ale te jego konferencje to jest największy dramat. Brzęczek gdyby udzielał normalnych wywiadów ,a nie wszystko na siłę bronił to dziś nie byłoby tak #!$%@? atmosfery, a tak on zaraz wyjdzie do dziennikarzy i standardowo Reca dobry mecz w