Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wykponik2137: Byl czas, ze literatura fantasy i kryminalistyczna oraz kinematografia azjatycka. Obejrzalem mnostwo amerykanskich seriali w calosci. Od paru lat wymiata mnie mocno z planszy, zatem to melodia przeszlosci. Na dzisiaj to juz chyba tylko ostalo sie sluchanie trance, muzyki, ktora kocham odkad ja poznalem majac jakies 12 lat i pierwszy Internet.
@Wykponik2137: u mnie ojciec gra całe życie, gitary się walały po mieszkaniu to stwierdziłem że spróbuję, spodobało się i już tak parę lat gram. Jeżeli chodzi o dziewczynki, to na tym etapie życia już się nie łudziłem że to coś zmieni xD.
@AnotherBrickInTheWall: no ja mam dopiero 15 lat (wiem, że pewnie mnie wyśmiejecie bo napewno jakis gimb z wyimaginowanym przegrywem) ale już czuje, że jestem skazany na przegryw 8 lat gram na gitarze jako jedyny muzyk u mnie w domu więc pasje do muzyki nabyłem samemu. Jedyne co slysze od swoich rówieśników to spoko że grasz, A zagrasz lil peepa? Albo chcialabym miec chlopaka ktory gra na gitarze anon. Życie to #!$%@?