Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Zbieram się powoli do powrotu do Path of Exile. Grałem w to kiedyś sporo w 2016 roku i całkiem nieźle mi szło, a sama rozgrywka dawała mi wiele frajdy. Pamiętam, że świetnym rozwiązaniem wtedy był handel, ponieważ wystawiało się itemki na stronkę poe.trade. Jak to działa teraz? Duże jest zainteresowanie grą? Używacie tej samej strony do handlu czy powstała jakaś nowa?
#poe #hacknslash #gry
  • 3
Nie wiem jak było w 2016, grałem jakoś w początkach PoE i potem z rok temu. Na teraz jak masz zakładkę premium w banku/kufrze czy jak to się tam zwało to możesz nadawać cenę bezpośrednio z jego poziomu dosłownie 2 kliknięciami- wtedy automatycznie trafiają na stronę trade. Na brak zainteresowania nie mogą twórcy narzekać, chociaż ostatnio trochę hejtem oberwali bo wydawali ligi z bugami- naprawione co prawda po tygodniu/dwu, ale niesmak pozostał
@ponury_zniwiarz: na przyszłość taguj #pathofexile

Zainteresowanie ogólne grą jest spore, natomiast ta liga to straszny niewypał - naprawiali ją z 1,5 miesiąca, a i tak chyba nie wszystko nadal jest ok xD, dodatkowo nowa liga nie będzie w grudniu tylko dopiero w styczniu. Jeśli chodzi o handel to odbywa się on właściwie w 99% przez zakładki premium (zamiast zewnętrznej aplikacji jak to było kiedyś). Najlepiej korzystać z oficjalnej wyszukiwarki https://www.pathofexile.com/trade/search/Heist .