Wpis z mikrobloga

A za peło to też były czasy gdzie cyklicznie po miesiącu spokoju skłócone ze sobą małpy w partii rządzącej robiły gnój CODZIENNIE. Dla mnie jest to po prostu niepojęte, parę dni temu Gliński wysrał w excelu 400 milionów, wczoraj Morawiecki bohatersko sprzedał nasz kraj za 0 złotych dla ministra Zero a dzisiaj znowu domniemany kolejny rozpad PiSu, bo prawdopodobnie stracą większość. Każdy rząd był lepszy od nich, KAŻDY, nawet PZPR bo tamte debile były chociaż przewidywalne, pisowscy bandyci to w skutek wewnętrznego konfliktu potrafiliby za 5 rubli sprzedać ten kraj Putinowi jakby przypadkiem pachoł Ziobry czy Gowina nazwał Kaczyńskiego głuptasem. Żaden rząd do tej pory nie był tak nieprzewidywalny, nieodpowiedzialny i nieskoordynowany. Żyjemy w kraju rządzonym przez ludzi którzy zachowują się jakby mieli 5 lat, patrząc na Suskich czy jakiś Kowalskich to mają również podobny zasób wiedzy. Takie stwierdzenia już nawet przestają być żartem. Drodzy pisowczycy, proszę mi tu ładnie wypisać rząd który tak samo jak pis potrafił odstawiać tygodniowe czy dwutygodniowe maratony codziennych afer i srania na nasz naród, bo w przeciągu pół roku to już jest któryś z kolei taki festiwal. Jestem się w stanie założyć że oni już dawno przebili liczbę afer PO i to o 3 lata szybciej, z taką częstotliwością tego szamba jestem tego pewny.
#polityka #bekazpisu #bekazziobry #bekazmorawieckiego #polska #krajzdykty
  • 1
  • Odpowiedz