Wpis z mikrobloga

Nie było jeszcze dzisiaj #sotd a wiec co tam u was? U mnie kolejne testy zapachów których pewnie użyje na święta. Szukam czegoś z porządna projekcja i trwałością. Muszą się tez wkomponować w klimat wypieków, zimy, piernika i tak dalej :) Czekolada ma świetną projekcje według mnie i świetnie będzie się nadawać na zimne świąteczne wieczory. Top 3 na ten moment w tej kategorii Naxos, CoS N Homme, Montale Choccolate Greedy. Jakieś propozycje od was co sprawdzić? #perfumy
Pobierz Sosabowski - Nie było jeszcze dzisiaj #sotd a wiec co tam u was? U mnie kolejne testy...
źródło: comment_1605605018USNKZnD5s7QWnMC9e4iobl.jpg
  • 40
Zara true leather, zamówiłem w ciemno patrząc po nutach i jakie miłe zaskoczenie po pierwszej godzinie, trochę słodsza? Wersja ombre leather, pachnie dość niszowo jak na crowdpleaserowe twory zary, jak na razie mam wrażenie, że parametry będą zaskakująco dobre
@pionas1337:
Ciekawie, chociaż myślałem, że mnie jakoś zaskoczy. Nie mniej było to fajne połączenie, drzewo, maliny, skóra.. LY oczywiście mocno zdominował zapach na początku, ale już zniknął, bo to Zapach Do Spania ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz na skórze mam już tylko EN.