Wpis z mikrobloga

Gówno, a nie nawiązywała. Facet znalazł w domu jakieś śmieci a potem dopisywał do tego historię. Typu "lubisz żelki? Masz tutaj herbatę, kwasek i żelatynę to sobie zrób sam".

No ludzie. Jakby naprawdę mu zależało na zestawie "zrób to sam" to dałoby się dobrać lepsze rzeczy a nie losowe rzeczy z szuflady w kuchni.

Facet to ma niezłą bajerę ale paczkę miał #!$%@?ą.


@Adrian00: nie nie, paczka była naprawdę spoko
  • Odpowiedz
@dedik: Śmieszne było to że ludzie go w większości bronili xD Nosz ja #!$%@? wrzucę jakieś śmieci co znajdę w domu napiszę że to SPERSONALIZOWANY prezent i elo xD Pewnie koleś dostał za to paczkę o wartości 50-100zł. @Bielecki: To było paczka na #!$%@? żeby być do przodu a kolesiowi wysłał śmieci co znalazł w domu xD
  • Odpowiedz
@Pepe_Boomer: ja bym się na początku uśmiechnął, ale potem byłoby mi przykro i nie dziwię się odbiorcy. Jak mówiłem, jedna wartościowa rzecz przechyliłaby mocno szalę zabawności tej paczki. Na szczęście obecne edycje są w miarę dobrze zorganizowane i mam nadzieję, że nikomu nie trafi się taki osobnik. Bo nawet jak się dostanie paczkę zastępczą, to po czymś takim pozostaje wielki niesmak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dedik: A to najgorsze, że typ wysyłający dałby te śmieci na wierzch a potem gadżet/zaparzacz herbaty/bon podarunkowy/książka o piwowarstwie. I dosyć szybko paczka z listem z gównianego żartu przekształca się w najlepszą i najlepiej zapamiętaną. Gdyby typ miałby trochę więcej mózgu połączonego z empatią. Grający na emocjachi różniący się od pozostałych i zadowalający qmox.

Facet spieprzył pomysł w najbardziej beznadziejny sposób.
  • Odpowiedz
@Nowa_Zielonka_: przecież to były jakieś śmieci i zeczy za max 2 zł. Jakby faktycznie był to zestaw to stworzenia żelków dajmy na to to kupiłby foremki i wszystko inne - może jakis mały alkohol, żeby zrobić dwie wersje. Ta paczka to gówno i została zrobiona na #!$%@? się. Sama nie lubię dawać i dostawać prezentów, ale coś takiego wstyd by mi było wysłać. Tam nie widać napracowania.
  • Odpowiedz
@Wycu91: Przecież to też paczka na #!$%@?. Qmox napisał w opisie, że nie zbiera papierowych książek a ten mu książki wysyła. Jeszcze nie te, którymi jest zainteresowany. Niektórzy widocznie traktują wykopaczkę jako okazję na posprzątanie mieszkania.
  • Odpowiedz
@Adrian00: przepraszam bardzo ale ja zawsze myslalem ze wy sobie wlasnie wysylacie niepotrzebne smieci, trzeba bylo w regulaminie dac minimum 500zl realnej wartosci
a potem zdziwienie ze ktos wyslal marchewke, skad mial wiedziec ze sie nie sra do paczkomatu? XD

moze paczka za 50zl w tym 25zl kosztow przesylki XD
  • Odpowiedz
regulaminie dac minimum 500zl realnej wartosci


@farara: Bo nie ma nic pomiędzy. Nie chodzi o wartość, tylko o to jak ktoś się postara. Jak dla mnie ktoś może nawet wydać i 0pln jeśli widać, że zostało włożone serce. Tutaj nigdy nie chodziło o wymianę fantów.
  • Odpowiedz