Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anck-Su-Namun: ale zdajesz sobie sprawę, że po części mają rację? Ja wczoraj obejrzałem sobie wypowiedź Miuosha, który też otrzymał dużą kasę z tego funduszu. Polecam sprawdzić, bo facet dokładnie mówi jak to wygląda. Wiadomo, fajnie się mówi, okrajado mnie, ale warto czasem też posłuchać argumentów drugiej strony. Oczywiście, że ten debil z bayer full powinien zamknąć ryj, ale tutaj #!$%@?ło po całości ministerstwo, które przedstawiło te dane w taki sposób a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawel_a23: ja akurat obejrzałem cały. Kilka razy powtarzał, że z całej tej kwoty nie dostanie nawet złotówki. Inni artyści co dostali dotacje może coś z tego dla siebie mają, ale on nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawel_a23: widzę, że łykasz wszystko jak pelikan. To że jakiś typ, co robi za słupa w tej sytuacji powiedział że nic nie dostanie, nie oznacza że jest to prawdą. Oficjalnie nic, ale pod stołem dostanie swoją dolę.
Ludzie nadal nie widzą sedna problemu. PiS rozpętał kolejną polsko-polską wojenkę. Tym razem obywatele vs "artyści". Ta cała formuła grantów jest upośledzona. Powinny być ewentualnie środki na zapewnienie płynności, opłacenie minimalnych wynagrodzeń, kosztów stałych,
@pawel_a23: Po tej odpowiedzi kompletnie zmienia się punkt widzenia i rzuca lepsze światło na sprawę, ale co z tego skoro media kompletnie przemilczały wypowiedź jego i tym podobnych, a nadal pompują tytuły "ARTYŚCI dostali kasę" i tych dwóch idiotów Kazika i jakiegoś Bayer Full. A druga sprawa to właśnie dlaczego taki typ o którym ludzie dowiadują się dopiero teraz zamiast podać argumenty to bredzi o 17 mln sprzedanych płyt, czym sam