Wpis z mikrobloga

Kto wygra?

IMO Jezeli program jest sprawnie rezyserowany to moim zdaniem odpadnie Magda i Robert, a w finale z Arturem i Atą wygra Łukasz i Sonia. Dlaczego? Łukasz i Sonia dostarczą najwięcej emocji, bo przy nich jest szansa, że ktoś walnie kulą. Artur z Atą i Magda z Robertem na pewno tego nie zrobią, więc w finale emocje żadne.

Pozostaje tylko kwestia tego jak mocno program jest reżyserowany.

PS Brzydze się sobą, jakie emocje dostarczyło mi wejście pytających na pandorze w ostatnim odcinku. :D Zobaczenie gjacza z cwaniacką miną było przyjemnością.

Propsy dla twórców programu, którzy dobrze go reżyserowali i poprowadzili tak, że wykreowali najpierw Łukasza na złoczyńce, potem Kamila, potem Łukasz wrócił jak prawdziwy serialowy antybohater i stawiał czoło Kamilowi, a gdy Kamil odpadł Magda - wcześniej jego ofiara - zaczęła stawać się (w poprzednim odcinku) złoczyńcą i aż chce się zobaczyć czy Kamil jej trochę utrze nosa.

Nie wiem czy oni są tacy w prawdziwym życiu, ale jako show to naprawdę porządna realizacja.

#hotelparadise
  • 5
@stejan: Z prawie wszystkim się zgadzam, oprócz tego że Ata i Artur na pewno nie rozbiją kuli, akurat oni z tej całej gromady wydają się najbardziej rozgarniętymi graczami i ich nieustannie deklarowane zaufanie do siebie może być dobrą zasłoną dymną, o ile w finale Sońka-Łukasz to będzie nerwówka i oboje będą się od początku zastanawiali kiedy to drugie spróbuje rozbić kulę, o tyle Ata i Artur mogą pograć ze sobą do
@edenmar: nie wiem czy sa aż tak dobrymi gjaczami. Artur to bym uwierzył, że może kombinuje (choć na setkach mówił zwykle szczerze), ale Ata to raczej taka czuła dziewucha, co by nie rozgrywala kogoś w taki sposób. Ale cholera wie.