Wpis z mikrobloga

@Rogalwpiekarniku: Dla tych co mieszkaja w PL to faktycznie w sumie malo smieszne - ale ja to mowie ze pochodzic nawet warto dla zdrowia :) No moze nie w szczycie epidemii i w toksycznym srodowisku ale to szczegol :)
Dla mnie mogly nawet tam na golasa latac jak małpy i sikać na przechodnów jbiąc i wy*rdalając i tak bym miał bekę. :)
@ArpeggiaVibration: Poczekaj ty chyba nie brales tych wypowiedzi na powaznie?
Bo ja kojarze niektore tak odrealnione wypowiedzi np o gwaltach na matkach przez synow xD Wykrzykiwanych przez te slusznie-zawstydzone naiwniaczki w miejscach publicznych i nie widze tych najbardziej pokreconych na tym fragmencie ktory wytrzymalem obejrzec.
@Rogalwpiekarniku: Wiem o czym piszesz - ale oszczedzmy sobie zenady, skondensowanego ponad ludzka wytrzymaloosc idiotyzmu powodujacego potencjalny uszczerbek na zdrowiu i wysluchiwania scieku rodem z najgorszej patusiarskeij meliny - na pocieszenie za to masz obrazek ( ͡° ͜ʖ ͡°) ludzie cywilizowani rozumieja bez atakowania ich obrazkami swołoczy chamstwa menelstwa prymitywizmu i hołoty - szanumy się i spuśmy nad tymi godnymi pożałowania scenami o których piszesz zasłonę milczenia.
źródło: comment_1605569770PmbJoDIn4jX3TMKwjFV8xK.jpg
@Filipterka25: Smiecie ludzkie to sie musza podmywac czesciej niz ludzie. Bo zycie doslownie z nich ucieka. Bez darow jakiegos pana to tylko brudzic przescieradlo sa w stanie, smiecie ludzkie... Jak dlugo mozna uczyc ze sie nie polyka? Jeszcze cos ci wytlumaczyc, o smieciach ludzkich czy zrozumialas swoj blad?
@Filipterka25: No coz. Zasada lustra. Dla mnie skoro nazywasz innych smieciami to najwyrazniej sam taki jestes.
Co z reszta podkresla twoj brak uzasadnienia do stawianych tez. Twoja opinia nikogo najwyrazniej nie interesuje skoro tak narzucasz sie z nia obcym ludzia w internetach.

Z tym drugim gosciem, co wstawil filmik nawet dogadac sie nie moglem a nie byl tak agresywny i bezmozgi jak ty.