Wpis z mikrobloga

@Splendor są ale wydaje mi się, że są sponsorowane. Za dużo chwalą :) ale przeszukałem już chyba wszystkie firmy i nie mogę znaleźć nic lepszego w budżecie. Już nawet myślałem o canyon neuron:on 8.0 lub 9.0 ale 504wh mnie skutecznie odciągnęło od zakupu. A e8036 nie wejdzie do gniazda e8035
@kinollos co do ghosta to hamulce są za słabe. W moim ebike po wymianie z shimano mt420 na magura mt5 przód i mt4 tył różnica była mega. Koła rodi tez dają rada po 1700km katowania hardtaila po trailach (193cm, 100 kg Herę) dalej są jak nowe, wszystkie szprychy sztywne
@kinollos: Cześć, rower wygląda ok, jedyne do czego bym się przyczepił to amortyzator przedni, mogli chociaż Yari dać. Z drugiej strony, jeżeli nie jeździsz po trasach enduro i nie skaczesz to powinno w zupełności wystarczyć, to samo tyczy się hamulców (grunt, że nie ma Guidów). W tej cenie możesz jeszcze rozważyć Meridę 800SE, z lepszą amortyzacją, ale w mojej opinii gorszym silnikiem Shimano i zewnętrzną baterią, co w mojej opinii jest
@farara: z chinami byłbym ostrożny, może i mają tańsze ramy, ale czy Chińczyk da ci gwarancję? Przy jeździe po wertepach zazwyczaj pierwszy wysiada amortyzator potem kręgosłup. Ramy jeszcze nie udało mi się zmęczyć.
@misiek998: no tak ale nikt nie potrzebuje takiego potwora, 2-3kw wystarczy a skrzynka calkiem dobra by upchac baterie, zamiast kupowac jakas stara kone i dziadowac z bateriami to mozna jeszcze z polowy skrzynki bagaznik zrobic
to ze stali, okolo 20kg wazy taka rama to nie ma za bardzo co sie w niej zepsuc.
chodzilo mi po prostu o to ze na upartego to mozna wrzucic do niej byle jakie graty i
@kinollos: dawaj znać, miałem go kupić (po długim przeglądzie rynku) jeździłem w testach na Levo SL\Turbo Levo, napęd wymiata. Nie kupiłem bo wybrałem Sparka V2 12kW, ten będzie następny jak sprzedam tego...
@kruqo byłem, widziałem, jeździłem. Brose >>>>>>> Bosch. Tylko 27.5+ (Bulls AM4 i BH AtomX 2019) to jest opona niemalże motocyklowa i bez napędu są bardzo duże opory od kół. A BH AtomX na 29" jest już za 24k, czyli ponad budżet.