Wpis z mikrobloga

@Kidd_Slave: powiem ci tak, trzeba zacząć z odpowiedniego pułapu, żeby aż tak nisko je oceniać. Ale tak czy siak obiektywnie animacja nie jest tak dramatyczna, ale całość zatapia masa filleru, tj. odcinki w których mało co ciekawego się dzieje. Ja za dzieciaka lubiłem naruto na jetixie, ale jak się wdarłem w prawdziwe anime to nawet po spróbowaniu obejrzenia kilkunastu odcinków naruto rzygłem tym z nudy. NUDA. FILLER. Gówno.

Ale sama zawartość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@#!$%@?: Naruto to nadal jest świetne anime ale w swojej kategorii czyli Shonen a ten gatunek jest sam w sobie po prostu trochę "banalny" bo jest adresowany do konkretnej grupy odbiorców którymi są najcześniej osoby w wieku 11-14 lat. Po prostu wyrasta się z pewnych anime co nie zmienia faktu, że nadal można docenić to co dany tytuł zrobił dobrze. Naruto po dziś dzień ma jedne z najlepszych scen walki jakie może
@Bonwerkz: poerdolicir jak potłuczeni ty i op. Naruto jest głębokie wchooy. Może to i shonen ale tematy w nim poruszane są często na tyle poważne że pasują pod dorosłego odbiorcę. @#!$%@? na tym polega fenomen naruto. Ale co tu tłumaczyć komuś kto daje takiego posta. I nie nawet nie jestem jakimś wielkim fanem Naruto tylko zwracam uwagę na fakty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Frygus96: co się mnie czepiasz? Przecież ja to anime właśnie propsuję.

A głębokie i poważne to może jest jak się jest 14 latkiem. Tematy, które porusza nie są ani wyjątkowe ani wyjątkowo rozbudowane. Dlatego to jest Shonen. Nie może być zbyt skomplikowany bo nie trafi w grupę docelową. Proste.

Pomijając ten fakt Naruto ma świetne sceny walki, fajnych villainów i ogólnie świat zbudowany.

Ps. W sumie nie wiem czy mam traktować