Wpis z mikrobloga

Mirasy, wczoraj oglądałem volvo v60 2.0 d4 2012. Po obejrzeniu blach itd generalnie miałem się już zdecydować, ale po tym jak silnik pochodził na postoju odkręciliśmy korek oleju i z dziury buchnął biały dym dosłownie jak z e-fajka. Sprzedawca twierdził, że to normalka w volvo jak i w nowszych dieslach - odpowietrzenie czegośtam, ale jednak odpuściłem. Nurtuje mnie jednak temat bo może jam leszcz motoryzacyjny (nawet na pewno xd) i zapytam co o tym sądzicie?
#volvo #volvofanclub
  • 13
@grigoryi: no właśnie pierwszy odruch to to że to nie jest normalne i można popłynąć więc odpuściłem @motoinzyniere: no a jak masz inaczej opisać xd Dym to dym dosłownie biały, nie jestem kobietą więc nie znam pośrednich barw pomiedzy szarym a białym ;p
W pięciocylindrowych dieslach Volvo, lekki dymek, para spod korka to rzecz normalna. To był 5 cylindrowy, czy 4 cylindrowy? Bo 2.0 były zarówno 5 jak i 4.
@Update: 5cylindrowy Tylko to bylo troche mocniejsze niz lekki dymek. Btw akurat nad korkiem wlewu ta wybitka pod maską byla zapewne wypalona i zaklejona jakąś zalepką. No zaniepokoiło mnie to wszystko i zrezygnowałem