Wpis z mikrobloga

Pozostały niecałe dwa miesiące do śmierci Flasha. 31 grudnia Adobe przestanie wspierać tę wtyczkę przez co wszystkie gry zrobione we Flashu przestaną działać

Są jakieś projekty które starają się zachować co popularniejsze gry, ale i tak 99% flashówek zniknie na zawsze. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ostatnio zacząłem sobie grać w różne Flashówki które pamiętam i taka nostalgia mnie zalała jak nigdy.

Możecie tu podrzucić swoje ulubione gry z przed lat, żebyśmy mogli w nie zagrać ten ostatni raz.

U mnie w topce zawsze był Age of War i wszystkie jego sequele/podróbki. Zero strategii, gra monotonna, AI oszukuje, ale ile ja godzin zmarnowałem grając w to badziewie XD

Tylko flashówki potrafią być jednocześnie super #!$%@? i mega zajebiste.
#gry #nostalgia
Pobierz Ikkon - Pozostały niecałe dwa miesiące do śmierci Flasha. 31 grudnia Adobe przestanie...
źródło: comment_1605545891lpu8b0bIXfcSQwxvg7SId1.jpg
  • 45
@Ikkon co im #!$%@? ten flash przeszkadzał? Rozumiem, że jakieś mniej znane przeglądarki nadal to odpalą ale nie będzie się opłacało utrzymywać tych stron flash i zostaną zamknięte?
Pamiętam, że dało się pobierać gry flash i odpalać jakimś emulatorem, może to coś da
@Ikkon: no i tu jest rola tych stron, żeby udostępnili te gry po ludzku. Nawet na miesiąc. Ktoś to na pewno ściągnie i zarchiwizuje

A jeżeli gra nie miała ani jednego psychofana to możne jednak była gówniana ( ͡° ͜ʖ ͡°)