Wpis z mikrobloga

AMD Radeon RX 6800 XT - prezentacja karty i zapowiedź testu
Najnowsze Radeony już mamy i do testów się zabieramy. ( ͡ ͜ʖ ͡) Trzeba przyznać, że to najlepsze referenty ze stajni AMD jakie dotychczas widzieliśmy. Mają nawet tryb pracy pasywnej!

https://www.purepc.pl/amd-radeon-rx-6800-xt-prezentacja-karty-i-zapowiedz-testu

#purepc #komputery #pcmasterrace #amd #technologia
PurePC_pl - AMD Radeon RX 6800 XT - prezentacja karty i zapowiedź testu
Najnowsze Ra...

źródło: comment_16055375164MdQ5oNemprsoiBM0dDzqX.jpg

Pobierz
  • 28
@PurePC_pl: Interesuje mnie jak to całe Smart Access Memory działa w praktyce i czy rzeczywiście jest skok wydajności o 18%. Fajnie jakbyście zamienili w platforme testową z AMD na Intelowską i porównali to :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurePC_pl: kupiłem z drugiej ręki jakieś 2 lata temu, nigdy nie kopana, bo znam pierwszego właściciela.
Coś niedobrego zaczyna się dziać z portami HDMI (wersja z dwoma, konkretniej to MSI Gaming X 4GB)
@fruchu: wspomnisz moje słowa :) dlaczego nie pokazali na prezentacji bezposredniego zysku z smart access? Tylko malym tekstem na dole dopisali ze smart access + boost mode (oc) ? :> Chcesz powiedzieć że AMD ma coś super i nie chciało się pochwalić żeby podbić sprzedaż? :> To oczywiste że to słabo działa i nie zrobi większego efektu być może żadnego w grach ; >
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PurePC_pl: mam pytanie nie powiazane z AMD. Mianowicie mam okazje kupic 3080, ale nie wiem czy warto. Czekać aż jakaś bliżej mi nie znana konkurencja pojawi się na rynku?

@PurePC_pl: Jeśli testy będą wykonywane przez filar polskich recenzentów, mistrza testów i strażnika recenzyjnego ogniska- Pana Sebastiana, to wołajcie.
Osobiście mam nadzieję, że będzie to karta, przez którą NV puści 20-gigowego 3080 (czy jak tam to nazwą):
a) szybko
b) w fajnej cenie
Bo jednak o ile sama wydajność w cyferkach jest fajna, to dobrze mieć "enwidjowe gadżety" typu DLSS czy normalny program do sterowników- Czyli "express install" i drivery z
@Reevhar: To warto gdzieś u kumpla jeszcze sprawdzić. Chwila roboty, a pozwoli wyeliminować inne zmienne mogące być przyczyną problemów.

@trzeci: Jeden rabin powie taki, drugi rabin powie nie. No, tylko z dostępnością tych innych kart to też wcale tak dobrze może nie być... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@tellet: Jasne, że Sebastian. Postaramy się zawołać (a jak nie to z pewnością test wrzucimy pod tagiem #