Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Valhalla uruchamia się w 5 sekund przez Quick Resume, a niektórzy toczą tutaj wojenki, że Xbox został rozjechany bo na Ps5 uruchamia się w 55 ( ͡º ͜ʖ͡º)

#xbox #xboxone #xboxseries
Beeercik - Valhalla uruchamia się w 5 sekund przez Quick Resume, a niektórzy toczą tu...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Snaki: ale co z pozostałymi 95% gier? Chyba, że na pleju gra się tylko w exy, to już nic nie pisze. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Beeercik: @cincin27: dobra widzę że nie widzicie, 4 linijki tekstu to zbyt wiele

Valhalla nie ładuje się tak szybko bo to gra od ubi na jedno kopyto nie pisana pod nowe systemy


Tutaj co ja uważam, czy prawda czy nie to nie wiem ale nie zdziwię się jak jest pisane w ten sam sposób co odyssey ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Snaki: testowałem z około 7 pozycji w tzw. "wstecznej". Póki co ze wszystkimi QuickResume działa. W testera tej funkcji bawić się nie będę, nie chce mi się, ale imo wszystko póki co działa. Brakuje mi natomiast póki co opcji wyboru, którą grę chce zostawić w pamięci, a która może wylecieć do ponownego uruchomienia od zera.
  • Odpowiedz
@open_or_die: hm? Przeciez z uspienia konsoli kazdy tytul sie uruchamia w 2-3 sekundy, chocby rdr2 czy wiedzmin 3, dziwne zeby bylo inaczej kiedy gra nie jest nawet zamykana w tym przypadku (nie wiem jak na xboxie, moze jest inaczej).

PS. Ale wy sie glaszczecie po czlonkach na tym tagu, o kierwa, kazdy kto wytknie idiotyzm to od razu turbofanboj sony bo szkaluje xboxa xD
  • Odpowiedz