Wpis z mikrobloga

Niech ktoś zatrzyma tą karuzelę XD Czy jest ktoś bardziej żałosny od PiS? Oczywiście że tak. Opozycja XD

Budka jest za a nawet przeciw, potem dziwne że połowa klubu nie przychodzi na głosowanie albo głosuje jak chce i regularnie robią z siebie pajacy, jak z podwyżkami dla posłów.

Zaraz ktoś powie żę no cóż, każdy ma prawo do prywatnych poglądów. Odpowiem - każdy oprócz polityka. Człowiek który żyje z poglądów i polityki nie ma czegoś takiego jak prywatne poglądy, jego poglądy są publiczne, bo to za te poglądy jest wybierany do parlamentu przez wyborców.

Jeszcze mógł powiedzieć że w sumie to nie popiera praw LGBT, ale nie godzi się żeby ich bito i kopano. Oświecony centrysta, jego mać. Chociaż chyba lepiej taktycznie milczeć jak Trzaskowski, bo jeszcze urazisz p0laków.

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #polska #polityka
źródło: comment_1605524078XWDoqROETeW5VZAP11a2Al.jpg
  • 14
@Kozajsza: odlatują i robią takie fikołki, że już nie wiadomo, którego w pierwszej kolejności powinno się odstrzelić xD ze wszystkich opcji politycznych. Mam wrażenie, że tam pracują/bawią się wyłącznie totalni idioci.
Zaraz PiS wyskoczy i powie, że nie popiera 500+, ale każda kobieta, która urodziła dziecko powinna dostawać 500 zł miesięcznie xDD
@Kozajsza: ja też nie jestem entuzjastą aborcji na życzenie, ale uważam, że nie powinna być zakazana, ponieważ zakaz aborcji jest zwyczajnie bezsensowny i nieskuteczny. Nie ma w tej wypowiedzi Budki nic sprzecznego, jeśli się nad nia troche zastanowisz.
@Kozajsza: co do prywatnych poglądów polityków - można mieć też poglądy w stylu "sama nigdy bym nie dokonała aborcji, ale uważam, że powinna być legalna". Politycy powinni po prostu wypowiadać się o tym, co planują wprowadzić w prawie i z tego powinni być rozliczani, nic innego nie obchodzi. Naobiecywać i tak wszyscy mogą wszystko, a co zrealizują to już inna bajka.

Budka oczywiście tutaj pogubił się w lawirowaniu i nie jego
@Kozajsza: Ale zaraz, to że on nie jest zwolennikiem aborcji na życzenie, to czy to jest aby na pewno jednoznaczne z tym że by zakazywał aborcji na życzenie? Bo ja tu widzę wypowiedź bardziej w stylu, że on osobiście nie jest za, ale ludzie powinni decydować za siebie.

Postawa zerżnięta od Hołowni co prawda, bo on już od dłuższej chwili ma takie podejście a KO kopiuje wszystko co zrobi i powie