Wpis z mikrobloga

#audio #glosniki #konferencja #pytanie

Szukam głośnika bezprzewodowego bluetooth, który nada się również do sali konferencyjnej. Wymagania to dźwięk dookólny (360*) oraz dobry mikrofon, który nie będzie miał problemów z rejestrowaniem głosu z odległości max ok 2m. Nie musi mieć akumulatora, będzie działać stacjonarnie.
Z modeli które wpadły mi w oko to Tronsmart T6 max, Bose Home Speaker 300.
Znacie jakieś sprawdzone modele? Z góry dzięki za propozycje.
  • 4
  • Odpowiedz
Wymagania to dźwięk dookólny (360*) oraz dobry mikrofon, który nie będzie miał problemów z rejestrowaniem głosu z odległości max ok 2m


@OXANDROLON: ty nie potrzebujesz głośnika bt tylko zestawu do telekonferencji.
  • Odpowiedz
  • 1
@OXANDROLON Ja mam Creative Sb Roar Pro i sobie chwale. Jest to normalny głośnik ale też dedykowany do sal konferencyjnych, można nagrywać dźwięk i dokupujesz jakieś specjalne mikro że możesz z niego mówić. Tylko nie jest 360 stopni. Ma bardzo dużo opcji z tyłu obudowy, sprawdź sobie.
  • Odpowiedz
Chciałbym żeby to było dość uniwersalne urządzenie.


@OXANDROLON: To ROARy są dosyć wysoko pod tym względem. Masz AUXa, wbudowaną kartę USB jakby do desktopa trzeba było podłączyć, BT z multipointem, zintegrowany dyktafon i mikrofon (poza tym oddzielnym prezentacyjnym). Z wad to nie mają żadnego szybkiego ładowania a wręcz na odwrót, dedykowany zasilacz albo "podłącz mnie na noc" po USB chyba 1A.
  • Odpowiedz