Wpis z mikrobloga

Jak wypadają obecne wypusty Rasasi La Yuqawam? Ponad rok temu miałem dekant, to całkiem przyjemnie się trzymały, a teraz? Czy nie warto przepłacać i lepiej kupić Leather Oud? Na notino z kodem „Black” LY wychodzi 212 zł
#perfumy
  • 18
@BotRekrutacyjny: moim zdaniem tez, mimo ze różnice są naprawdę niewielkie.

@Qtavon: właśnie gdzieś już obiła mi się taka opinia, dlatego chyba nie większego sensu przepłacać LY nad LO za te drobne niuanse.

A pytanie, jak wyglada zwrot w notino jeśli juz opłaciłem i odbiór w punkcie; jak nie odbiorę to zwraca mi kase czy lepiej odebrać i od razu na miejscu zwrócić, czy odebrać i odesłać?
@eMDeeM: Mam odlewkę LY 7/2019, trwałość ok 7 godzin, ale już po 2 godzinach jest wyczuwany tylko przy skórze, podczas poruszania się czasem zapach doleci do nosa (w pierwszych 2 godzinach), projekcja prawie żadna. Porównywałem też z Orientica Leather oudh i LY o wiele słabszy.
@studentskyyy: @radde88: @eMDeeM: @Qtavon: ogolnie Rasasi cos w 2019 zaczelo #!$%@?, LY skonczylem flakon 2017 ostatnio, przy aplikacji 4 chmur dziewczyna nie mogla kolo mnie usiedziec. Ostatnio wpadl dekant 2020, dalem na rece po strzale, po chwili nic. Strzelilem potem 10-12 na szyje, po godzinie pytam czy cos ode mnie czuc, „tak ale jak nos do szyi przystawie”. Hawas i Daarej zreszta taka sama historia
@Qtavon: No przepraszam Panie Qtavon, mam Dareej bodajże właśnie z 2018 i zapach siedzi na mnie mega długo i jest trwały. Na ubraniach siedzi aż ich nie wypiorę, jak dla mnie takie parametry to już lvl kiler, poza tym, że nie jest to przytłaczający zapach.