Wpis z mikrobloga

  • 0
@vcx_ jak wyżej. Ubisoft pompuje te gry jak bułki w Lidlu więc nie ma się co dziwić. Możesz jedynie zobaczyć czy nie masz problemów z poborem prądu gdzie grafika/procesor jest throttlowany by nie przekroczyć limitów bo zakładam że temperatury masz w porzadku
  • Odpowiedz
@vcx_: Zaktualizuj sterowniki do 457.30, załóż ograniczenie do 60 klatek, procek lapcokowy więc może jakiś program od producenta laptopa dobija się do zasobów(o ile nie wywaliłeś, nie postawiłeś Windowsa na czysto), w ostatecznosci podłub w opcjach (Adaptive Quality jest z tego co orientuje się nieco zbugowane).
  • Odpowiedz
@vcx_ Ło panie, tego ci żadni tech-znachorzy z wykopu nie powiedzą. Zerknij do jakich temperatur w reckach twojego modelu recenzenci dobijali i czy się procek dławił pod obciążeniem. Chyba benchmark w grze pokazuje temperaturę GPU (nie wiem czy procka) ale może uda Ci się wychwycić z czego masz te spadki. Ogólnie chodzić, obserwować.
  • Odpowiedz
@Sharrrki: jedyną dobrą optymalizacją pamiętam był rogue, black flag mi ostro ścinał w niektórych miejscach, było trza było jakieś chmury wolumetryczne wyłączać, a rogue cała gra jedna mała zwiecha jak mi się nagle kilka statków zrespiło koło mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sharrrki: Co za bzdura. Mam pieca już wiekowego bo i5 4590 i 970tka do tego i dalej sobie gram na średnio wysokich w 1080/60 z dropami do 35 przy większej akcji, albo z kagancem w stalych fps. Odyssey w ogóle hula na wysokich w 45-60. Pewnie, nie jest to stałe 60fps, ale np. wersja PC Horizona jest u mnie niestety niegrywalna. Coś w kompie głupieje i są potężne freezy. Ale
  • Odpowiedz