Wpis z mikrobloga

Ludzie którzy wpłacają kasę na leczenie knura są nieźle jebnięci. Wpłacie kasę człowiekowi który całe życie przeleżał na dupie nic nie robiąc, oczywiście winnym zaistniałej choroby jest sam mazur i jego styl życia. Pieniądze na pielęgniarkę ma tylko po co wydawać jak znajdą się frajerzy którzy zasponsorują leczenie z friko? Tak, wiem że każdy wydaje swoje pieniądze na co chce ale czy widząc tyle chorych/skrzywdzonych osób na zrzutka.pl nie lepiej poświęcić te 5 zł dla kogoś komu te pieniądze na prawdę są potrzebne ?
#kononowicz
Pobierz ponuryboczek12 - Ludzie którzy wpłacają kasę na leczenie knura są nieźle jebnięci. Wp...
źródło: comment_1605485748bvqZjrNQQ54yKUbBHRg60p.jpg
  • 12
@ponuryboczek12: sęk w tym, że wykitowanie knurzyska oznacza koniec serialu, który sporo radości dostarcza mniej wykształconym oraz gimbazie. A i lepiej wykształceni patrzą na ten cyrk jak na mikrokosmos #!$%@?. A są też i tacy, jak ja, którzy uznają żywot knura za możliwość obejrzenia jak szybko człowieka może wykończyć cukrzyca, której się nie leczy - raczej nie będziemy mieć drugiej takiej możliwości oglądać na żywca jak organizm się powoli wykańcza i
@Krzysztof_Runkot: Tu masz rację, płaci gimbaza i ciemnota która nie zna wartości pieniądza mimo że tyra za minimalną, no ale jest bonus na bombelka, plus inne gratisy to ma #!$%@?.
Dlatego ja na żadnego patusa nie wydałem nawet złotówki, bo jak widzę tych oszustów to aż mnie skręca, zbiórki na coś co jest ich zasranym obowiązek (jak chociażby opłaty za prąd). Na dwie piłeczki pingpongowe w dupsku majora to bym może