Wpis z mikrobloga

Najpierw wydala mi się ta gala łatwa do przewidzenia, ale mam coraz więcej wątpliwości.
Dla tych którzy tldr
Dubiel, Dagmara, Bestia, Filipek, Pająk, Tyburski, Don Kasjo, Wiewiór, Gamou, mortalcio

Po pierwsze Dubiel vs boloński, jak dla mnie Kacper mega lekceważy Marcina. Dubiel widać że dostaje mocny oklep na sali, wiec pewnie ciosy Kacpra tym bardziej nie zrobią na nim wrażenia. Zresztą kurs na bolońskiego niewarty obstawiania.

Druga sprawa to zusje vs Dagmara. Zusje poza charakterem, w walce z linkiewicz zbyt wiele nie pokazala, Dagmara jak ma ogarniętego trenera to raczej jest w stanie wymyślić jej dobry plan, żeby to wygrała. Poza tym to nie jest fitnesiara typu tej blondi z poprzedniej gali, tylko to jest patusiara z bramy.

Szeliga vs Bestia, jak dla mnie bestia powinien zniszczyć Szeligę kondycyjnie i dojrzałością. Tylko to jest waga ciężka i jak w innych walkach nokautów bym się nie spodziewał, tak tutaj może być różnie, jeden fartowny cios i bestia uklęknie.

Pająk vs Alan tutaj uważam, że pająk to za wysoki lvl na alana, który przegrywał z kelnerami. Do tego chłop widać, że ma duże umiejętności i chłodną głowę. I Alan przegrał z aktorem ( ͡º ͜ʖ͡º)...

Mortalcio vs hejter, szkoda tu nawet gadać jak dla mnie czerwonowłosy pokemon zdeklasuje hejtera

Szewcu vs mudzin, kurs na tego Gamou jakiś taki niski z nieznanego powodu, ja chyba odpuszczę te walkę, bo mam pecha że pierwsza walka często mi kupon uwala. Szewcu to nie jest chłopiec do bicia, na nokaut się nie nastawiam, tu raczej 3 rundy chyba że poddanie jakieś i tylko w ten sposób szewcu ma szansę wygrać, tak to na punkty na spokojnie Gamou powinien wypunktować przez przewagę zasięgu.

Wiewiór vs Ferrari, nie jestem w stanie postawić tutaj kasy na Amadeusza, jak dla mnie to go wiewiór usadzi, każdy mówi że wiewiór ma słaba stójkę, rzecz w tym że ferrari poza siłą nic nie ma, nawet gardy trzymać nie potrafi, a ciosy które wyprowadza są okropnie czytelne. Jedyny opłacalny bet tutaj to wygrana wiewióra. Sądzę że spompuje się w pierwszej rundzie, a w drugiej i trzeciej to będzie tylko rzucanie losowych cepów i łapanie kontr od wiewiórki.

Sobota vs Filipek krótka sprawa, jak dla mnie Filipek to pewniak, silniejszy, szybszy, większe umiejętności. Obstawiam na nokaut Filipka.

Tyburski vs arab widziałem dwóch przeciwników araba i to jest dramat, mimo że tyburskich nie trawie, to ciężko mi uważać że ktoś taki jak arab może z nim wygrać. Nokaut pierwsza runda tyburski taki mój typ

I crema de la crema Don kasjo vs Najman
Też krótka historia, Najman zgłosi kontuzje po pierwszej albo drugiej rundzie.

Zapisuje to tutaj, żeby po gali wrócić i spojrzeć jak mi poszło, dla tych którzy chcą mi powiedzieć żebym sobie w dupę wsadził typowanie, wrzucam zdjęcie typów z poprzedniej gali ( ͡º ͜ʖ͡º)

#famemma
RobertQrwica - Najpierw wydala mi się ta gala łatwa do przewidzenia, ale mam coraz wi...

źródło: comment_1605482327CyP2Ej2Wgat1SJQTG2FlG7.jpg

Pobierz
  • 5
Dagmara jak ma ogarniętego trenera to raczej jest w stanie wymyślić jej dobry plan, żeby to wygrała.

Byku, ty wiesz jak wygladaja walki kobiet? ona raz dostanie strzala i juz o zadnym planie nie bedzie mowy, bedzie tylko latanie ich patykami od prawej do lewej