Wpis z mikrobloga

Z jednej strony gardzę przegrywami za to że tylko użalają się nad sobą zamiast próbować zmienić swoją sytuację a z drugiej strony podziwiam ich za to że potrafią wytrzymać tyle czasu bez seksu i bliskości.

Ja już po miesiącu bez tego nie wytrzymuję i znajduję sobie kogoś na Tinderku choćby na jedną noc.

#przegryw
  • 46
Ja już po miesiącu bez tego nie wytrzymuję i znajduję sobie kogoś na Tinderku choćby na jedną noc.


@sweet_dream99: ja np. rucham takie panny i z doświadczenia mogę powiedzieć, że mi i moim kolegom służą głównie do "zwalenia sobie nimi konia" xD natomiast jak dziewczyna jest ładna to zaczynamy się starać i trochę jak spermiage za nią latać, a jak taka średnio-słaba to jedna noc i elo xD także może pomyśl
@sweet_dream99: widzę masz problem z myśleniem xD napisałem, że przed ładnymi dziewczynami się płaszczymy a te średnie/mocno średnie to służą tylko do zaspokajania męskich potrzeb. Ja się akurat podobam ładnym dziewczynom i mam ten problem, że chcą być ze mną na dłużej bo jestem ładny, inteligentny i mam dobrą pracę xD
@Cartman_:

Ja się akurat podobam ładnym dziewczynom i mam ten problem, że chcą być ze mną na dłużej bo jestem ładny, inteligentny i mam dobrą pracę


Aha, tak sobie wmawiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podpowiem Ci że ładne dziewczyny też chodzą na szybkie ONSy, tyle że najwyraźniej z przystojniejszymi facetami
No to zdecyduj się gościu czy im się podobasz czy musisz się przed nimi płaszczyć.


@sweet_dream99: jednym się podobam, przed innymi muszę robić fikołki ale tego nie wiesz bo ciebie można mieć za friko więc nie rozumiesz jak to działa

Podpowiem Ci że ładne dziewczyny też chodzą na szybkie ONSy


@sweet_dream99: zdarza się i mi również XD ale ładnych dziewczyn nie jest zbyt dużo więc jak chcesz szybko poruchać to