Wpis z mikrobloga

Ale boli dupa nieudaczników i stulejarzy xDD

Swingowanie, cuckold, wymiana partnerów i ogólnie seks grupowy są bardzo fajne, ale żeby to docenić to trzeba dorosnąć, otworzyć umysł i przede wszystkim przestać być niepewnym siebie zakompleksionym frustratem.


@DobrzeNaoliwioneLozysko: Debil
  • Odpowiedz
@Cyprok: Ja uważam, że niebiałe kobiety powinny dostawać taki cheat pass na seks z białym facetem. Niech się dowiedzą, jak wygląda seks z człowiekiem i do tego prawdziwym mężczyzną.
  • Odpowiedz
@DobrzeNaoliwioneLozysko: to prawiczki, dla nich seks to świętość na poziomie ostatniego gwoździa z krzyża Jezusa. W ich wyobrażeniach kobieta traci ich szacunek gdy zrobi im loda, jakiego zrozumienia oczekujesz xd

Takie układy są fajne ale raczej z dwoma facetami, gdy kobiet jest więcej robi się trochę dziwnie.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Po co od razu takie skrajności? Co ma zrobienie loda do takich haseł jak to z Telegrapha? Wszyscy zjechali go równo w komentarzach i to nie Polacy, dla mnie to jest żałosne - ok jak para sama stwierdzi, że chce się bawić w takie rzeczy to spoko, nic mi do tego, ale mówienie, że powinieneś pozwolić swojej żonie na ruchanie się z innym może wkurzyć wielu ludzi i nie
  • Odpowiedz
@Cyprok: bo najczęściej tak jest. Jeśli zaglądasz innym do łóżka i mówisz co mogą a czego nie mogą robić musisz się liczyć z tym, że ktoś powie sprawdzam i zajrzy do twojego. Ten artykuł to tylko pomysł, nikt Cie nie zmusza do niczego.
  • Odpowiedz
Głównym celem tego artykułu nie jest indoktrynacja społeczeństwa w celu poszerzenia luźnych relacji seksualnych w związkach (xd), a generowanie negatywnych emocji, dzięki którym ludzie udostępniają do niego link i nabijają wejścia. Te gazety bardzo dobrze wiedzą co robią pisząc takie brednie. A, i jeszcze większość stażystów ma płacone za wyrobienie minimalnej dziennej ilości napisanych artykułów, więc nic dziwnego że produkuja takie gówno.
  • Odpowiedz