Wpis z mikrobloga

@Lucider5: Dziewica nie do końca wie jak to jest być w związku, co to znaczy, więc być może to eksperyment, możesz być zabawką na chwilę. Czego nie rozumiesz? Dziewice to najczęściej niepoważne nastolatki, więc do tego to gówniak, a skoro to gówniak, to dochodzi możliwość obecności tatusia/mamusi z paranoją gdzieś w tle. Teraz połącz to wszystko i masz receptę na kłopoty. Jeśli ma więcej niż 20 lat, to być ma
  • Odpowiedz
@ziumbalapl no i bardzo dobrze ze nie wie jak to jest w związku, bo ja też nie i tylko tak obydwie strony mogłyby się tego nauczyć. A te problemy ze starszymi niż 20 lat mi nie przeszkadzają, bo ja mam podobnie także ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ziumbalapl nie wydaje mi się, poza tym jak ktoś tam pisał 1 związki prawie zawsze się rozpadają i chceialbym to przeżyć z kimś na swoim poziomie doświadczenia i tyle
  • Odpowiedz
@ziumbalapl nie, ja to chciałbym znaleźć dziewice i się z nią ożenić. To wy piszecie o tym że moje podejście jest #!$%@?, bo pierwsze związki prawie zawsze nie działają jak trzeba. To jak ktoś tu myśli o pobawieniu się i potem wyrzuceniu drugiej osoby to raczej ty i ruchacze tobie podobni, a nie na
  • Odpowiedz