Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@push3k-pro: strzelanie w tej grze jest akurat całkiem spoko, szczególnie na wyższych poziomach trudności. To co #!$%@? dużo bardziej to elementy Super Mario. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jubei: Elementy platformowe? No trochę. Czuć, że jest narzut na to, żeby korzystać z systemu poruszania się nawet w walce, trochę się człowiek przez to gubi na początku. Czułem się trochę jak na początku mojej przygody z cpma.
strzelanie w tej grze jest akurat całkiem spoko

@Jubei: Pograłem prawie 5 godzin w tej grze i w ogóle nie czuję tych broni. D2016 dawał mi znacznie więcej przyjemności z zwykłego strzelania. Tutaj muszę skakać szybko pomiędzy broniami, modyfikacjami, zabawkami i równocześnie myśleć gdzie uciec. Za dużo się dzieje. Nie można po prostu chwycić broń i #!$%@?ć. Ta gra jest frustrująca i #!$%@?ąca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@push3k-pro: masz już super shotgun? Ten Doom to taki trochę nowy rodzaj gry, mi się fajnie grało, ale nadal wolę klasyczne odsłony. Jakoś na razie nie ciągnie mnie do dlc, chyba muszę od niego odpocząć.
@Jubei: Nie, nie mam. Dałem grę do zwrócenia, ale pewnie nie przejdzie, to będę próbował dalej przejść skoro zapłaciłem tyle kasy.

Jakoś na razie nie ciągnie mnie do dlc

Dlc na 100% nie kupię.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@push3k-pro: też tak miałem na początku, szczególnie że wcześniej sporo grałem w doom 2016, i jednak eternal jest znacznie bardziej wymagający. Wrogowie są mniej przewidywalni ale bardziej przewidujący, hitboxy są inne napewno (coś czego unikałem z małym marginesem błędu np te latające czaszki w eternal mnie notorycznie zabijały), piła jest gorzej zrobiona, elementy platformowe są często irytujące i nie zawsze działają tak jak powinny. Jednak po paru godzinach, i kilkudziesięciu życiach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@push3k-pro: ok, zapodałem dzisiaj ponownie Dooma 2016, tym razem na Stadii bo promo i szkoda mi było nie wziąć. xD No więc gra jest spoko i przejdę ja jeszcze raz na pewno w ciągu najbliższych dni, jednak muszę zwrócić honor Doom Eternal. To zdecydowanie bardziej dynamiczna i przyjemna gra. Po Eternalu Doom wydaje się jakiś taki pusty, przeciwnicy mniej wymagający. Nie ma to jak pojedynek z Marudą na wyższych poziomach trudności...