Wpis z mikrobloga

@matkaPewnegoMirka: Nie no spoko, praktycznie napisałem to co Ty. Da się to rzucić bez problemu(moja opinia), tylko pierwsze kilka dni jest taki, że szukasz tabaki. Jak pisałem, fajków nie paliłem więc nie wiem czy to jest porównywalne z nałogiem fajek, czy to ja mam tak zajebistą psychikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@RYSZARD69: pozwolę sobie dodać nie moją ale ciekawą opinie o tej tabace: Tabaka zawiera tak potężną dawkę skoncentrowanej mięty pieprzowej, że jej zażycie może być niebezpieczne dla zdrowia. Ja przez kilka minut nie mogłem po jej zażyciu dojść do siebie. Masakrycznie podrażnia śluzówkę nosa - wręcz ją wypala, co powoduje niemiłosierny ból promieniujący aż do mózgu i wzrost ciśnienia. Ciekawe co za geniusz wymyślił, żeby dodawać do tabak skoncentrowaną miętę.
  • Odpowiedz
  • 0
@dobry_lujek sam sobie rozwalilem śluzówkę gdy zuzylem tabakę w niecały tydzień i oczywiście nie czyściłem śluzówki. Chociaż na katar pomogło XD.
Teraz jak czasem wezmę za dużo to robią mi się złuszcza mi się skóra w nosie i pod dziurka.
  • Odpowiedz