Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki!
Całe życie starałem się być dobrym i pomocnym człowiekiem, liczę że dobro wraca i stąd ten post tutaj. Chodzi o to, że mój #rozowypasek prowadzi butik z damskimi ciuchami w zamkniętej (znowu) galerii handlowej. Nie będę się rozpisywał o czynszach, pracownikach, kosztach itp. To nie o tym! Rzecz w tym, że postawiłem jej pomóc, postawiłem sklep online, ona robi zdjęcia i sklep działa! Ale, że kiepski ze mnie #marketing 'owiec i poza wstawianiem postów na #facebook i #instagram nie umiem w #seo to potrzebna mi właśnie Wasza pomoc. Tu wchodzicie Wy - cali na biało ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zobaczcie, rozruszajcie, kupcie, dajcie plusa, a ja w zamian zrobię #rozdajo - bon na 100 pln do wykorzystania na https://bubbagamp.pl/sklep (naprawdę fajne ciuchy)
A i jeszcze adres IG #rozowypasek się ucieszy z nowych obserwujących - https://www.instagram.com/bubbagampbutik
Losowanie przez #mirkorandom w niedzielę późnym wieczorem, to jak pomożecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mirków, kod rabatowy 10% - wykop
No i darmowa wysyłka!
hellb0y - Mirabelki i Mirki!
Całe życie starałem się być dobrym i pomocnym człowieki...

źródło: comment_16053638162szzOxTWgGhgGtRxOK3B7a.jpg

Pobierz
  • 263
@hellb0y: Pro tip, dodajcie wzrost modelki ktora te ubrania przymierza i podajcie w opisie jaki akurat rozmiar na sobie ma zalozony np. Modela ma 165cm i zalozony ma rozmiar S - niby #!$%@?, ale latwiej bedzie oszacowac czy akurat takie cos bedzie pasowac dla rozowej ktora chcialby to kupic lub niebieskiego co chcialby kupic dla swojej rozowej. Przy okazji, jesli potraficie, pogrubcie wlasnie rozmiarowke aby bardziej zachecala do zajrzenia na aukcje
@hellb0y: adres butiku wklep do katalogów większych portali typu wp, onet, interia itp. Do kilku katalogów innych serwisów wpis chyba kosztował po 10zł, ale w ten sposób po kilkunastu katalogach w 2 tygodnie stronkę mamy wybiłem w google na top 3 :) pod keywordami, które nas interesowały.

NA stronie dajcie też link do FB i insta, żeby robot od Was wszedł na insta i tam zauważył link do strony.
@hellb0y klikam plusa bo tyle mogę ale zaciekawiła mnie inna rzecz - sklep postawiłeś i zrobiliście zdjęcia jakimś znajomym modelkom ot tak na klatce schodowej? Bardzo kiepsko doświetlone ale jeśli to jest tak ad hoc robione to ma to swój urok :) powodzenia!

A z tą tiktokerka to o co chodzi?