Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: o co chodzi z tym ze wszystkie znaleziska na glownej i wpisy na mikroblogu na ten temat znikaja ze strony? Dziś już widziałem co najmniej jedno z plomieniem na glownej i cale gorace tym zasrane a teraz tylko jeden Twoj wpis
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam: antymainstreamowy? Według ciebie jakaś Steczkowska to mainstream? Nikt urodziny po roku 90 jej prawdopodobnie nie pamięta, jest tak popularna ze jej ostatnie 5 płyt nie ma nawet na YouTube, oszałamiające 20k słuchaczy na Spotify XD w świadomości słuchaczy praktycznie nie istnieje a ty mi tutaj mówisz o mainstreamie.
  • Odpowiedz
@Shamalamamayman: Nie o to chodzi. Nie wiem czy ona należy do mainstreamu. Uważam za żałosne takie "chwaleni się" że się jej nie zna a przecież widać, że autor ją kojarzy. To trochę tak jak by chciał powiedzieć "Nie jestem stary! Nie znam tej Steczkowskiej!". Dla mnie to jest udawanie fajnego. Ten profil robi to nie pierwszy raz. Pozuje na wielką kontr-kulturę i intelektualistę- taki wannabe freethinker.
  • Odpowiedz
@Shamalamamayman: tak samo jak ta #!$%@? Markowska xD ona w każdym programie jest, a ona ani nic nie nagrywa, ani nikt jej nie słucha. Nie ma żadnego szacunku ze względu na dorobek muzyczny, a robią z niej wielką gwiazdę. #!$%@?ć celebrytów tfu na nich. Jest milion lepszych muzyków, którzy mają fanów i tworzą muzykę, a nie siedzą na #!$%@? i pójdą se do programu śniadaniowego udając gwiazdę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@To_ja_moze_pozamiatam: chyba raczej chodzi o to, że pieniądze powinny trafić przynajmniej do aktywnych artystów, bo to chyba mają być pieniądze na działalność? Bo jak nie, to niech faktycznie ktoś zadzwoni do Just5 że ich ktoś próbuje wyruchać na kasę XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ImInLoveWithTheCoco: branża muzyczna nie pracuje od marca prawie w ogóle. Nie wiem jak wygląda to wsparcie, jak te pieniądze są rozdysponowane, ale wydaje mi się że to nie są pieniądze na nowe cziuszki dla piosenkarzy, tylko pieniądze które trafią do muzyków, techników, realizatorów, charakteryzatorów, kierowców i wielu innych osób, które tworzą imprezy.

@kcrgs: nieważne jakim kto jest muzykiem, kto nagrywa, kto nie nagrywa, kogo lubi @kcrgs,
  • Odpowiedz
Wykop łyknie wszystko. Nie Golce dostaną a ich firma czyli utrzymanie wszystkich którzy dla nich pracują. Tak samo jak teatry dostają prawie po 2 miliony na swoje utrzymanie.
Więc nie jest do końca tak że robimy wszyscy zrzutkę na cele rytów tylko na tę gałąź przemysłu.
Ale po co szukać, pytać albo czytać? Jest plus? Daje plus...
  • Odpowiedz
Pozuje na wielką kontr-kulturę i intelektualistę- taki wannabe freethinker.


@To_ja_moze_pozamiatam: O, mam podobne wrażenie- paru znajomych go obserwuje więc sobie poczytałem.
Nie żeby pisał jakieś zupełne głupoty, ale mocno na siłę "śmieszne" i przemądrzałe.
  • Odpowiedz
@sznajder: Ilu ludzi maja pod sobą golcowie, ze potrzebują 2mln? Rozumiem teatr bo to sztab aktorów, pracowników, ludzie od kostiumów itp itd. Golce maja pod sobą pewnie menadżera/menadżerów, ludzi od bookingu i kogo jeszcze?
  • Odpowiedz
@Shamalamamayman: Studio nagrań? Nie wiem, ale były tu komentarze że co z ludźmi typu technicy itp. którzy na koncertach wszystko stroją i podłączają? Może mają całe studio, razem z konserwatorem i sprzątaczką? Może mają księgową albo dwie?
Nie zawsze białe jest białe a czarne jest czarne ;)
  • Odpowiedz