Wpis z mikrobloga

@Kramarz tak tylko chciałem sprawdzić czym Mirki się golą ¯_(ツ)_/¯ przymierzam się do kupna dość drogiej golarki i szukam zwolenników czy ktoś czegoś takiego w ogóle używa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Przwoj że dużo ludzi poleca i cena przyzwoita. Sam bym się skusił, ale szukam czegoś do golenia na 0, a słyszałem że nie do końca sobie z tym radzi. Możesz coś więcej o tym powiedzieć?
@XNiemcu: Ostatnie 4 lata goliłem się elektrycznie ale w tym roku po zepsuciu drugiej golarki wróciłem do zwykłego golenia.Elektrycznie zawsze nie mogłem się dokładnie golić mimo że mam słaby zarost i musiałem się golić codziennie.Zwykła maszynką wystarczy że się golę co 2 dni.I teraz przeszedłem z jednorazówek na plastikowego Wilkinsona na żyletki bo szybciej mi się nim goli i nie muszę tak uważać żeby się nie podrażniać.Ale jak 4 lata temu
@XNiemcu: W moim przypadku różnicę można głównie poczuć, a nie zobaczyć. Nie jest to 0, które znam z maszynki klasycznej. Na początku myślałem, że jak będzie "okazja" to będę się golił jednorazówką, ale się przyzwyczaiłem i nigdy mi się nie zdarzyło. W moim modelu bateria dość szybko się częściowo rozładowuje i mam wrażenie, że troszeczkę gorzej działa, jeśli nie podładuję, nie wiem czy to nie subiektywne.