Wpis z mikrobloga

Generalnie to pato szczał na kure na filmiku i to jest potwierdzone bo widziałem filmik. Domyślam się że za to poszedł grzać puche, ale teraz to myśle że sobie #!$%@?ł bo nagrywał jak pali zielsko i wciąga. Większość patostrimerów pomaga sobie przez jakieś pobudzacze typu amfetamina przetrwać wielogodzinne strimy z chlaniem i rozmowami gdzie bez wspomagacza każdy by dawno spał. Typ poprostu był w chooj przypałowy z tym co robił i nawet się ani troche nie krył, no może na początku, ale to zupełnie inna bajka. Jego dawne vlogi zaje-fajnie się oglądało bo nie robił tego dla kasy tylko przyjemności, myślałem że jego strimy to będzie coś fajnego i po części było, ale nie umiał zrobić jakiegoś fajnego celu i porobić sobie beki tylko organizował publiczny "dom narkomana" dla gimbusów i żebrał o kase. Gdybym wiedział że jego kariera się tak szybko skończy to bym archiwizował streamy wcześniej, dopiero wczoraj ustawiłem wszystkie programy do nagrywania ale widze że za późno.. Żegnaj słodki książe.

#patocoach #patostreamy #danielmagical #dwapalcewnatalce
  • 21
@Wedek: po pierwsze to on tyton palił z butli bo widać było, po drugie wciągał i żarł cukier albo sól, bo nie raz zjadł taka dawkę że dawno by wykitowal jakby to był mefedron, i często szedł po tym spać, co gdy by wziął prawdziwy narkotyk to byłby pobudzony, a nie śpiący, a po trzecie on aż taki głupi nie jest, żeby ćpać na wizji i mówić że ma poł kilo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wedek: ale wiesz że możesz sobie ćpać co chcesz, nawet to dokumentować. Nie można jedynie posiadać zabronionych ustawami substancji. Na podstawie filmu z yt żaden biegły nie stwierdzi czy posiadał narkotyki. btw Ile było wezwań do naćpanego pezeta i nic mu nie zrobili
@Akatora: Wbijasz na tag patostreamy/patocoach i sie #!$%@? dziwisz, ze ktos wyrazil swoja opinie na temat patostrimera i kazesz zalozycielowi tematu zaczac zyc wlasnym zyciem. Do mnie tez sie sadzisz, bo cie #!$%@? skrytykowalem za to lol, nie podoba sie to sobie 'm jak milosc' ogladaj i #!$%@? z tagu
@Akatora: Prawa wyborcze mam juz dosc dlugo parchu. Jeszcze raz, bo widze, ze slabo trybisz. Zalozyciel tematu wypowiedzial sie dosyc rzeczowo, bez bluzgów, na temat patocoach. Strescil co sie dzialo ostatnio itd. Elegancki temat i rzeczowy wpis. Pierwsza odpowiedz do tematu OPa to twoj wysryw #!$%@?, w ktorym probujesz go styrac #!$%@? wie za co. Wiec jeszcze raz mowie, nie podoba sie to #!$%@? z tagu, nikt ci #!$%@? nie placi
@Nosgoth: dzięki xd

@godoto: wiem, ale dochodzi demoralizacja młodych. Myślisz że jak się rozpatruje ćpanie w śród dzieci z podstawówki? Jakbym demoralizował nieletnich i byłoby to na nagraniu to jak bym się tłumaczył przed policją? Picie alkocholu w obecności nieletnich to demoralizacja. Jakbym się tłumaczył? No ehh... wie pan w tej amarenie to brzoskwiniowy sok tylko... Jak chodziłem do 1 gimnazjum to #!$%@? mi sprawe właśnie o demoralizacje w sądzie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wedek: a w teledyskach "hiphopowców" które skierowane są głównie od nastolatków? Alkohol seks narkotyki i nikt z tego problemu nie robi . Żaden z tych materiałów nawet nie oznaczono jako +18
@Nosgoth: Jakim tagu #!$%@? #!$%@? ? To co piszesz na mikroblogu wyświetla się każdemu. I jak zobaczyłem taki szajs, że supszczacie się i jaracie jakimiś patologicznymi, często też upośledzonymi lub psychicznymi ludźmi. Zamiast im pomóc, to szydzicie z nich i wspomagacie poniżającymi donejtami ich nałogi. Czujecie się od nich lepsi, będąc jeszcze większą #!$%@?ą niż oni. Żałosne.... Spójrzcie na swoje życie, a nie staracie się tylko dobijać słabszych... Do tego promujecie
@Akatora: Widzisz parchu, w zyciu nie wyslalem zadnego donejta patostrimerom, nie szydze z nich i nie udzielam sie ani na czatach ani tu za bardzo. Nie zycze im ani źle, ani dobrze, oglądam sobie od czasu do czasu, ja im kamery do ręki nie wkładałem. Takie czasy, ze kazdy przyjeb szuka atencji, wiec sobie oglądam, jak małpy w zoo. Ale jak widze jak jakis ułom przychodzi i mowi innym co jest
Dobra weź ogarnij #!$%@? gościu, nie wybielaj się takim #!$%@?. Piszesz to na ogólnodostępnym forum, nie wiem czy to rozumiesz, ale każdy może zobaczyć co piszesz. I nie wal w #!$%@?, że Ci czegoś zabraniam. Komentuję to co widzę .... Wolny Kraj lamusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Akatora: Wreszcie chyba zrozumiałes bałwanie :) Cieszy mnie to. Rozumiem, ze kazdy moze zobaczyc co pisze, ale malo mnie to obchodzi. Btw w pierwszym poscie napisales do autora tematu, ze mu 'patostreamy za bardzo wchodzą na łeb' , ale z poziomu twoich argumentów i slownictwa wynika, ze mozesz miec wiecej wspolnego z patostreamami niz ci sie wydaje. Do mnie z kolei napisales 'komentuję to co widzę... Wolny Kraj' co mnie cieszy,