Wpis z mikrobloga

Generalnie to pato szczał na kure na filmiku i to jest potwierdzone bo widziałem filmik. Domyślam się że za to poszedł grzać puche, ale teraz to myśle że sobie #!$%@?ł bo nagrywał jak pali zielsko i wciąga. Większość patostrimerów pomaga sobie przez jakieś pobudzacze typu amfetamina przetrwać wielogodzinne strimy z chlaniem i rozmowami gdzie bez wspomagacza każdy by dawno spał. Typ poprostu był w chooj przypałowy z tym co robił i nawet się ani troche nie krył, no może na początku, ale to zupełnie inna bajka. Jego dawne vlogi zaje-fajnie się oglądało bo nie robił tego dla kasy tylko przyjemności, myślałem że jego strimy to będzie coś fajnego i po części było, ale nie umiał zrobić jakiegoś fajnego celu i porobić sobie beki tylko organizował publiczny "dom narkomana" dla gimbusów i żebrał o kase. Gdybym wiedział że jego kariera się tak szybko skończy to bym archiwizował streamy wcześniej, dopiero wczoraj ustawiłem wszystkie programy do nagrywania ale widze że za późno.. Żegnaj słodki książe.

#patocoach #patostreamy #danielmagical #dwapalcewnatalce
  • 21
@Akatora: Dramat to sie odbywa codziennie w tym brudnym kisielu, który masz miedzy uszami, przychlaście #!$%@?. Widze, ze znowu troglodyta bez argumentow ci wjechal, wiec #!$%@? z toba. Jestes cham, dureń i hipokryta, nic wiecej. Dosyc ciezka mieszanka do zycia, wiec szykuj sie na ciężki żywot, ułomie #!$%@?. Nie #!$%@? sie z butami do zycia innych, nie ograniczaj wolnosci w necie i nie mysl, ze jak sie wysrasz swoimi tępymi wysrywami