Wpis z mikrobloga

Dobra pora na mnie (musiałem sobie hasło do wykopu przypomnieć bo śledzę co dziennie jako niezalogowany) i moją historię z (jak tutaj go nazywacie mitomanem) jak każdy młody chłopak (dwadzieścia kilka wiosen) zabrałem się za budowę domu działka jest projekt jest (nie ten od Łukasza bo salon 24m2 to pomyłka chociaż o tym później) więc z czego tu budować i tak natknąłem się na kanał shadowbanca, no i co początkowe myśli fajny kanał który coś wnosi z którego można się wiele nauczyć itp, więc ok będę oglądał może ekipa będzie nie ogarnięta i będę mądrzejszy ale tak sobie myślę po jakiego szalowac fundament u brata kilka lat temu fundament bez szalunku chałupa stoi, no dobra ale patrzę dalej ściany działowe kotwione na drut 12 zamiast wiązać z nośnymi hmm no dobra, aż przyszedł czas testu kleju tytan(jakiś rok temu) gdzie w reklamie gość stawał na porothermie itp u Łukasza nie wyszło u adbastera wyszło no i zong, Łukaszek mówi widziałem film adbunia zrobię jeszcze jeden film i pokaże wam i co i gówno filmu do dzisiaj nie ma alno ja nie widziałem ( nie śledzę każdej minuty filmu itp) i tu do was pytanie był ten drugi film czy nie. I tak jakiś miesiąc temu dostałem się na ten hashtag a tu proszę dużo więcej kwiatków mistrza budwolanki wychodzi,

Teraz sam projekt jego domu, prosty w miarę tani w budowie ale tak jak mówiłem strefa dzienna to pomyłka za mała ale nie wiem może innym odpowiada.

A na końcu jeszcze jedno niech ktoś zrobi film " Cała prawda o Łukaszu budowlańcu" i wrzuci na yt niech trochę więcej osób się dowie co gość odwala

Pozdrawiam i przepraszam za błędy z telefonu na szybko pisze
#lukaszbudowlaniec
  • 4